joomla templates top joomla templates template joomla

To już drugi wypadek? Premier Beaty Szydło w ostatnim czasie. W Izraelu w zderzeniu dwa pojazdy z kolumny Premier. Ostatnio wypadek miała kolumna Antoniego Macierewicza, a wcześniej Andrzeja Dudy

włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Premier Beata Szydło uległa już drugiemy w ostatnim czasie wypadkowi. Wcześniej w trakcie pobytu w Izraelu wypadkowi uległy dwa pojazdy z kolumny Beaty Szydło. Wypadkowi uległ niedawno również pojazd z kolumny Antoniego Macierewicza, a wcześniej Prezydenta Andrzeja Dudy.

To już koleny wypadek z udziałem aut z kolumny premier Beaty Szydło. Wczesniej w Izraelu też doszło do kolizji dwóch aut jadacych z polską premier w kolumnie. 

W zdarzeniach w Izraelu bralo udział pięć pojazdów chroniących przejazd premier Beaty Szydło z lotniska w Tel Awiwie na jednej z ulic w Jerozolimie.

W zdarzeniu premier Beata Szydło nie odniosła wtedy obrażeń, a samochód wiozący Beatę Szydło był na czele kolumny i nie uczestniczył bezpośrednio w wypadku.

Wcześniej wypadkowi uległa w marcu 2016 roku również limuzyna z prezydentem Andrzejem Dudą. Auto cudem przy dużej prędkosci na autostradzie wylądowało w rowie, z czego Prezydent wyszedł prawie bez szwanku. Według dochodzenia to BOR popełnił błędy, nie wymieniając opon w prezydenckim aucie - tak oficjalnie podano.

Niedawno wypadkowi uległ też jeden z pojazów kolumny Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza pod Toruniem.