joomla templates top joomla templates template joomla

Jeżeli nie powstrzymamy PiSowskiej recydywy to wolność i demokracja będzie w Polsce zagrożona - mówił Stefan Niesiołowski

włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

 
"Niech nie oczekują teraz, że damy się nabrać na sztuczne gesty o jakiejś zgodzie" - mówił Stefan Niesiołowski w Faktach po Faktach prowadzonych przez Justynę Pochanke.
 
Stefan Niesiołowski zarzucał Jarosławowi Kaczyńskiemu, że ten był w trakcie ostatnich tygodni niewidoczny, podczas gdy sam zniklnął z mediów na czas kampanii prezydenta Bronisława Komorowskiego, zapewne aby samemu nie odstraszać elektoratu. 
 
W parze z Pawłem Kowalem, który starał się uspokoić atmosferę, Stefan Niesiołowski pokzał swoje oblicze, nie mogąc utrzymać swojego języka na wodzy. 
 
- "Wojna o Polskę trwa, trzeba tę recydywę zatrzymać, bo zaleje Polskę. Do mnie ludzie dzwonili i płakali, co będzie teraz, co z nami będzie" - mówił Stefan Niesiołowski.
 
- "Będzie to PiSowski prezydent" - dodaje Stefan Niesiołowski.
 
Stefan Niesiołowski, mówił o zagrożeniach wolności i demokracji, niejako chyba wpisując się w retorykę, którą sam w PiS krytykował:
 
- „Platforma przystępuje do walki. To jest walka bardzo poważna, jeżeli nie powstrzymamy PiSowskiej recydywy, tego zagrożenia, to wolność i demokracja będzie w Polsce zagrożona”
 
Stefan Niesiołowski mówiąc o utracie wolności zabrzmiał nieco dziwnie, bo przecież sam zarzucał PiSowi, że ten "nie zyje w wolnej Polsce".