joomla templates top joomla templates template joomla

KOD znów na ulicach. Zabrakło haseł o poddaństwu "Specjalnej Kaście" jak określają się sędziowie, pojawiły się natomiast przekłamane hasła o "Panach z PiS"

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; video, foto: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

 
Jak trudno jest opozycji znaleźć coś negatywnego w wypowiedziach rządzących pokazuje przykład „Panów z PiS” który został zinterpretowany w sposób, którego nikt inteligentny nie jest w stanie określić inaczej jak świadome KŁAMSTWO.  
 
Komitet Obrony Demokracji ponownie wyszedł na ulice protestując tym razem przeciwko upartyjnianiu polskiego sądownictwa. Nie zapomniano jednak także o reformie edukacji. 
 
Wśród haseł pojawiło się nawiązanie do niedawnych „Panów z PiS” zabrakło jednak „Spwecjalnej kasty” jaką się określają sędziowie. 
 
 
Nowe hasła jakie pojawiły się na sztandarach KOD-u nawiązujące do niedawnej wypowiedzi o rzekomych „Panach” o jakich miał mówić Jarosław Kaczyński.
 
Jaki był poziom manipulacji i że chodziło zwyczajnie o stosowanie formy grzecznościowej w stosunku do osób publicznych i tych co do których nie jesteśmy na „Ty”, każdy może – w sensie, że jest to niegrzeczne – może się przekonać każdy kto słyszał w całości, a nie wyrwane z kontekstu zdanie. 
 
Poszukiwanie przez opozycję „słów” co do których można zaczepić swoja retorykę pokazuje również słabość i to, jak trudno jest znaleźć w tym co robi PiS coś czego można by się uczepić i krytykować. 
 
{media load=media,id=8142,width=640,align=center,display=inline}
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież