joomla templates top joomla templates template joomla

Kampania „Polska w budowie” startuje

platforma.org włącz . Opublikowano w Kraj polityka

altW poniedziałek 8 sierpnia wystartowała akcja informacyjna „Polska w budowie”. Członkowie i sympatycy PO, parlamentarzyści i samorządowcy rozpoczęli kampanię informacyjną i dystrybucję materiałów pokazujących zmiany jakie zachodzą w ostatnich latach w Polsce. Zmiany te, w dużej mierze dzięki wsparciu unijnemu, dokonują rewolucji w polskiej infrastrukturze.

Jak mówi Małgorzata Kidawa-Błońska - szefowa warszawskiej PO, akcja jest okazją do spotkań i bezpośrednich rozmów z Polakami. Dzięki spotkaniom, w jeszcze szerszym zakresie, możemy wysłuchać ocen, pochwał, a czasem również słów krytyki dot. inwestycji zmieniających oblicze kraju. Rozmowy te dostarczają nam wiedzy na temat oceny Polaków nt. zachodzących w ciągu ostatnich 4 lat zmian. Dzięki nim dowiadujemy się co jeszcze musimy poprawić lub zmienić. Akcja nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych sympatyków, którzy pomagają nam w kolportażu materiałów. To ponad 3000 osób w skali całego kraju, których zaangażowanie i wysiłek stanowi kluczowy wkład w akcję informacyjną.

Wolontariusze pomagają nam na każdym etapie kampanii, zaczynając od rozładunku materiałów informacyjnych, poprzez ich dystrybucję, a na akcji door to door kończąc. Przygotowane foldery, zostały rozesłane do regionów, powiatów i gmin w całej Polsce. Ideą akcji jest dotarcie do jak najaszerszego grona obywateli, zarówno w dużych miastach jak i małych wsiach i miasteczkach.

Zanim nasi wolontariusze wyruszyli do domów Polaków zostali przeszkoleni przez regionalnych koordynatorów akcji. Po przeszkoleniu setki wolontariuszy wyruszyły na spotkania z Polakami