joomla templates top joomla templates template joomla

Lewicarazem.org: SLD zainaugurował kampanię w woj. śląskim

sld.org.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Leszek Miller wraz z prezydentem Sosnowca i wicemarszałkiem woj. Kazimierzem Karolczkiem odwiedzili w szpitalu rannych górników z kopalni Mysłowice-Wesoła. Szef Sojusz odwiedził też w szpitalu kandydata SLD Lewica Razem A. Pieciórka z Bielska-Białej, który został pobity wracając ze spotkania z wyborcami. Po tym politycy udali się na oficjalne rozpoczęcie kampanii na Śląsku. 

Obudzić energię województwa śląskiego – pod tym hasłem idzie do wyborów samorządowych komitet Sojuszu Lewicy Demokratycznej Lewica Razem w województwie śląskim. W sobotę w Katowicach oficjalnie zainaugurowano kampanię w regionie. SLD wystawia w regionie ok. 1500 kandydatów, w całym kraju - 40 tys.

Przewodniczący SLD Leszek Miller przypomniał ogólnopolskie hasła programowe komitetu. - Chcemy, żeby w Polsce było mądrze, zdrowo, bezpiecznie i samorządnie - to są 4 filary, na których opiera się nasz program samorządowy. Oczywiście w każdym regionie, województwie, mieście, są problemy charakterystyczne dla naszych małych ojczyzn i ten centralny program będzie odpowiednio modyfikowany – powiedział.