joomla templates top joomla templates template joomla

"Maciek Musiał z Rodzinka.pl nie żyje" - głupi żart?

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Kraj kultura i rozrywka

Rozpisały się media społecznościowe podając, że Maciej Musiał z Rodzinka.pl nie żyje i zginął w sobotę, ok. godziny 4 w wypadku samochodowym . Głupi żart?

W informacji jaka podana została w wielu serwisach społecznościowych było można przeczytać:

- "Śmierć poniósł - jak podaje policja - 18-letni aktor, celebryta - Maciej Musiał. Miało to miejsce na trasie: Warszawa - Łódź, skąd aktor wracał ze spotkania rodzinnego. Sprawcą wypadku był pijany kierowca, który w stanie ciężkim został".

Jak wielką zawieruchę może spowodować informacja podana w mediach elektronicznych? Na oficjalnym fanpage'u Macieja Musiała antyfani zorganizowali akcję wymierzoną przeciwko aktorowi. w której uśmiercili go!

Na stronie pojawiły się wiele wpisów, z których wynikało, że Maciej... nie żyje. Pojawiły się grafiki prezentujące informację w TV. 

Co ciekawe nikt na oficjalnym profilu tego nie zdementował! przez cały dzień. Czemu?

Z powodu braku informacji sytuacja rozkręciła się bardziej niż mogli chyba przypuszczać sami "organizatorzy".

Nasz materiał z młodym gwiazdorem ukazał się ledwo wczoraj, co związane było z premierą odcinka, który był kręcony w Grudziądzu:

{media load=media,id=922,width=640,align=center,display=link}

 

Komentarze  

0 # Klaudia 2013-11-15 23:52
matko. Jak można zrobić takie świństwo?. To okropne.!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # αи∂zιαα 2013-11-10 17:05
coś mi się w to nie chce wierzyć..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Adamek 2013-11-11 07:06
Nie doczytał się:) to nie jest artykuł o tym, że nie żyje, ale że go zrobili nieżywym!:)
"Maciek Musiał z Rodzinka.pl nie żyje" - głupi żart?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Guest 2013-11-09 18:45
hahaha Maciek szczurek naucz się dzieciako pisać chyba*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # he 2013-11-10 11:09
to Ty się naucz pisać dzieciaku* co za moron
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # kok 2013-11-16 22:40
naucz się pisać baran a nie moron
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # halo 2013-11-09 17:12
I gitara
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # kcmaciekkcszcurek 2013-11-09 17:10
Rax sam jesteś pedałęm i frajerem !
ty nie wiesz co takie ploty mogą znaczyć dla fanów maćka !
Fajnie ci by bylo gdyby ktoś o tb tak mówił ?
hyba nie wiec nie mów tak na innych !
szczegółnie na gwiazdy !
jak go nie lubisz to po co komentujesz ?
Ogarnij sie dziecko !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Aras 2013-11-09 13:39
Będę szczery gdyby nie to, że był w Grudziądzu bym nie wiedział kto to jest ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-21 # Rax 2013-11-09 12:14
Tak kończą frajerzy i pedały
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-8 # xxxxxxxx 2013-11-09 12:04
hahahahaha, prowo internautów, a wy wrzucacie takie info XD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # gość 2013-11-09 12:00
jak to fejk to niezbyt smieszny:) + z takich rzeczy się nie żartuje :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # anka 2013-11-09 13:39
pół internetu o tym huczy ktoś musi go bardzo lubić :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # gość 2013-11-09 11:55
skąd te informacje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Guest 2013-11-09 12:06
Polsat, TVN24
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować