joomla templates top joomla templates template joomla

W pierwszym rzędzie "maszerowała" z obrońcami demokracji. Przestała się podobać po zaprzysiężeniu członka TK. Olejnik i Marcinkiewicz „kpią” z Prezes Gersdorf

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: Archiwum/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Na uroczystości powołania przez prezydenta Andrzeja Dudę nowo wybranego sędziego Trybunału Konstytucyjnego pojawiła się Małgorzata Gersdorf Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego ikona Obrońców Demokracji, która do tej pory maszerowała razem z KOD-em w obronie Sądu Najwyższego jako przeciwnik postępujących w zmian sądownictwi

Wydało się? PO, poseł Neumann podsłuchuje, śledzi PiS i Kaczyńskiego. Potwierdził to w "Kawie na ławę". Będzie wniosek do prokuratury?

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Zdaniem „totalnej” opozycji to PiS inwigiluje opozycję, społeczeństwo, a nawet pozbawia ludzi prawa do prywatności, wolności zgromadzeń itp. Okazuje się że nic bardziej mylnego i to właśnie opozycja „inwigiluje” Jarosława Kaczyńskiego, a także PiS. Potwierdza to poseł PO Sławomir Neuman w programie „Kawa na Ławę” prowadzonym przez Bogdana Rymanowskiego.

"Nobel" niemal pewny. PO tworzy nową matematykę, 130 tys. to mniej niż 106 tys. Poseł Kierwiński ma braki w nauce liczenia, albo szuka tych co uwierzą

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: Archiwum/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Hitem Platformy Obywatelskiej ostatnich dni miała być informacja wedle której Siły Zbrojne Rzeczypospolitej miały ulec uszczupleniu o 20 tys., zawodowych żołnierzy. PO jednak zapomniała w swoim przekazie dodać, że chodziło o wirtualne 20 ty. a nie faktycznych ludzi, których w wojsku nigdy nie było i byli oni tylko w sferze „marzeń” wirtualnym zapisem w dokumentach MON.

Opozycja sięgnęła sondażowo takiego dna, że niedługo PiS będzie musiał walczyć sam ze sobą w wyborach. Polacy nie lubią krzykaczy, awanturników

T.W./eSerwis.info; fot: Archiwum/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Wszystkie kolejne wygrane swojego czasu Platformy Obywatelskiej wiązały się ze spokojem i ograniczoną reakcją na ataki opozycji. PiS odrobił lekcję widząc, że obywatele nie lubią krzykaczy, awanturników czy ignorantów z pustym przekazem i dzięki temu przebija sondażach opozycję. 

Huragan zbiera śmiertelne żniwo na Karaibach, ale turyści z Polski się nie boją. "Tam, gdzie lecimy, był deszcz jak nad Bałtykiem w lipcu"

M.K./Myszkow.name, źródło/dostawca: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wiadomości krajowe

Już co najmniej 14 osób zginęło na karaibskich wyspach po przejściu huraganu Irma. Żywioł, który nadal zaliczany jest do najwyższej 5-tej kategorii, jest obecnie w pobliżu brytyjskich wysp należących do Archipelagu Bahamów i przesuwa się na północny zachód w kierunku Florydy. 

Timmermansa i jego szef „alkoholik” rozbijają Unię. Jedyny ich sukces to Brexit? Rada Europejska narobiła bałaganu wybierając go i powinna go zwolnić?

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kraj polityczne komentarze

Gdyby zapytać przeciętnego obywatela Unii Europejskiej jakie jest największe „osiągnięcie” aktualnych władz Unii Europejskiej to zapewne jednym z niewielu by był Brexit, który niewątpliwie spowodowany jest „dziwaczną” polityką władz unijnych w tym Komisji Europejskiej, która coraz bardziej staje się problematycznym ciałem dla wielu krajów unijnych. 

"Ten balon wybuchnie śmiechem z naszej strony w kierunku tych, którzy go nadmuchają". J. Owsiak o wezwaniu do sądu za przekleństwa

M.K./Myszkow.name, źródło/dostawca: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wiadomości krajowe

Jerzy Owsiak dostał wezwanie do sądu za użycie niecenzuralnych słów na scenie Przystanku Woodstock. Podkreśla, że wulgaryzmy były jedynie "wytworem artystycznym", a w większości przeważały słowa wzywające do miłości i jedności.

"Psy były poupychane w klatkach wypełnionych odchodami". Ruszył proces właścicieli nielegalnej "hodowli"

M.K./Myszkow.name, źródło/dostawca: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wiadomości krajowe

W sądzie rejonowym w Bydgoszczy ruszył proces właścicieli hodowli zwierząt w Dobrczu (woj. kujawsko-pomorskie). Małżeństwo jest oskarżone o znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem i oszustwa na szkodę klientów, którym sprzedawali zwierzęta w złym stanie zdrowia.