joomla templates top joomla templates template joomla

Lider KOD powinien odejść? "To kwestia poczucia honoru i własnej uczciwości"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Jeśli wyniki audytu będą wątpliwe Mateusz Kijowski powinien podjąć męską decyzję i pożegnać się z Komitetem Obrony Demokracji - powiedział Radomir Szumełda, wiceprzewodniczący KOD. Odniósł się do informacji, że do firmy informatycznej Kijowskiego i jego żony miały trafiać pieniądze ze zbiórek publicznych Komitetu Obrony Demokracji. 

Członkowie KOD: Nie wiedzieliśmy, że firma M. Kijowskiego prowadzi naszą stronę internetową

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Członkowie zarządu Komitetu Obrony Demokracji poinformowali na konferencji prasowej, że nie wiedzieli, że firma Mateusza Kijowskiego jest odpowiedzialna za prowadzenie strony internetowej organizacji. - Od początku istnienia Komitetu Obrony Demokracji były wysyłane takie komunikaty, że wszyscy w KOD-zie robią wszystko za darmo. (…) 

Liderzy stowarzyszenia KOD nie mieli pojęcia o "finansowych przekrętach" Mateusza Kijowskiego. Są zdziwieni. Okazuje się, że kto inny prowadził stronę www

T.W/eSerwis.info; video,foto: TVP info/facebook włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Liderzy stowarzyszenia KOD nie mieli pojęcia o finansowych "przekrętach" Mateusza Kijowskiego. Są zdziwieni. Sprawa jest rozwojowa, bo okazuje się, że bardzo prawdopodobne, że ktoś inny zajmował się stroną i nie dostawał za to wynagrodzenia.

"Dziś nie ma miejsca na indywidualne popisy i rywalizacji". Arłukowicz o propozycji lidera Nowoczesnej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wiadomości krajowe

- Odradzałbym politykom opozycji, do której sam należę, próby indywidualizowania walki z tym, co się dziś dzieje - stwierdził Bartosz Arłukowicz. Poseł Platformy Obywatelskiej skomentował propozycję Ryszarda Petru, który zaapelował do senatorów PiS o zgłoszenie poprawek do ustawy budżetowej.

Mateusz Kijowski "znalazł sobie źródło utrzymania" był nim, sam KOD, który "doił" z pieniędzy. Miał na nim zarobić 90 tys. A KOD to "podobno" działalność społeczna

T.W./eSerwis.info; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

- Te informacje nie były tajne i wiele osób zawsze o tym wiedziało. Prowokacją jest rozesłanie tych dokumentów do wielu redakcji jednego dnia - powiedział lider KOD Mateusz Kijowski. Według ustaleń mediów, do jego spółki miały trafić pieniądze zgromadzone przez Komitet Obrony Demokracji. 

Historia barierek pod sejmem rozwiązana. KOD zapowiadał wielotysięczną demonstrację przyszło kilkadziesiąt osób

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; video: TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kraj polityka

Miało przyjść wiele tysięcy osób na demonstrację opozycji pod sejmem zainstalowano więc barierki, a pojawiło się kilkadziesiąt osób. Policjanci tego dnia się nudzili. Duża liczba policjantów, zainstalowane barierki odgradzające sejm od społeczeństwach, teren strzeżonymi przez funkcjonariuszy i radiowozy policji.