joomla templates top joomla templates template joomla

Pijany lekarz spowodował kolizję, ucierpiała 10-latka. Matka chce kary

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Lekarz z ełckiego szpitala najpierw przyjmował pacjentów pod wpływem alkoholu, a potem wsiadł do samochodu i spowodował kolizję, w której obrażenia odniosła 10-latka. Były już lekarz ustalił z policjantami, że przyzna się do winy i dobrowolnie podda karze w wysokości 500 złotych grzywny. 

Lekarz ze szpitala w Mielcu pracował na dyżurze przez 10 dni z rzędu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

10 dni bez przerwy na dyżurze w pogotowiu spędził lekarz w mieleckim szpitalu. Dyrekcja placówki tłumaczy, że pracował tak długo, bo jest sezon urlopowy i brakowało rąk do pracy. Starosta mielecki sprawą jest bardzo zdziwiony. Zapowiedział, że umowy z lekarzami zostaną zmienione i że nie będą oni mogli mieć tak wielu dyżurów z rzędu. 

2,5 roku bezwzględnego więzienia dla nieuczciwego komornika z Działdowa

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Komornik z Działdowa, który bez licytacji sprzedał majątek warty 2 mln zł za nieco ponad 100 tys. zł, usłyszał wyrok sądu. Sebastian Sz. został skazany na 2,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności. Mężczyzna przez pięć lat nie będzie mógł również wykonywać zawodu komornika. 

W Łodzi aresztowano Irakijczyka. Twa sprawdzanie czy planował zamach na ŚDM?

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: TVP INFO; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

W niedzielę aresztowano 48-letniego obcokrajowca u którego stwierdzono śladowe ilości materiałów wybuchowych. Są ustanowił areszt dla aresztowanego. W Łodzi aresztowany za posiadanie śladowych ilości materiałów wybuchowych został zatrzymany decyzja sądu w areszcie. 

Pielęgniarki walczą o pieniądze kosztem pacjentów? Centrum Zdrowia Dziecka zamyka cztery oddziały

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

- Ponieważ sytuacja jest bardzo trudna, została przez nas podjęta decyzja o tym, że zamkniemy cztery oddziały, by przesunąć personel do tych klinik, w których mamy pacjentów wymagających opieki, by zapewnić im bezpieczeństwo i możliwość leczenia - powiedziała dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka Małgorzata Syczewska. 

Za długi chcieli porwać mu żonę. Policja zatrzymała kolejne dwie osoby w związku z próbą porwania

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali dwie kolejne osoby związane ze sprawą udaremnionej próby porwania, do którego miało dojść w Lublinie w grudniu 2015 r. - Kobieta miała być uprowadzona dla okupu, natomiast mąż ofiary zgłosił się na policję i powiedział, że do czegoś takiego może dojść, bowiem od sprawców otrzymywał groźby.