joomla templates top joomla templates template joomla

25 lat więzienia dla morderców z Rakowisk. Warunkowe zwolnienie najwcześniej po 20 latach

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Sąd Okręgowy w Lublinie skazał Zuzannę M. i Kamila N. na karę 25 lat pozbawienia wolności za brutalne morderstwo, jakiego dokonali w grudniu ubiegłego roku. Para nastolatków zabiła wtedy rodziców Kamila. Prokuratura domagała się dożywotniego pozbawienia wolności. Warunkowe zwolnienie skazanych może nastąpić nie wcześniej niż po odbyciu 20 lat kary.

FBI ścigało go od 8 lat, wpadł w Polsce. Haker pomógł ukraść kilkadziesiąt mln dol.

KWP Kraków/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Poszukiwany międzynarodowym listem gończym haker z Ukrainy został zatrzymany przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Mężczyzna odpowie za phishing i pranie brudnych pieniędzy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że z kont bankowych mógł wykraść kilkadziesiąt milionów dolarów. 

Ojciec Ewy Tylman: Dopóki nie zobaczę ciała córki, nie uwierzę, że nie żyje

Fakty TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Andrzej Tylman, ojciec 26-latki, która według policji prawdopodobnie utonęła w Warcie, nie wierzy, by jego córka zginęła wskutek nieszczęśliwego wypadku. - I ciała nie znaleziono? Przecież szukano tu trzy tysiące razy! Dopóki nie zobaczę ciała córki, to nie uwierzę, że nie żyje - mówi. - Uważam, że jest to uprowadzenie i ktoś gdzieś ją trzyma. To są grubsze sprawy - dodaje.

Zdaniem prokuratury nie możemy mówić w sposób pewny, że Ewa Tylman nie żyje

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

- Nie możemy mówić w sposób pewny, że Ewa Tylman nie żyje - powiedziała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus na konferencji prasowej. Trwają poszukiwania ciała zaginionej kobiety. Wcześniej policja podała, że "w świetle informacji, którymi dysponuje" Tylman nie żyje. Zatrzymano kolegę Tylman, który w nocy 23.11 ją odprowadzał.

Ewa Tylman nie żyje. Zatrzymano mężczyznę, który towarzyszył jej przed zaginięciem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Nie żyje Ewa Tylman, która zaginęła w Poznaniu 10 dni temu - taką informację przekazała TVN24 policja. Nie podała, czy doszło do wypadku czy zabójstwa. Ciało kobiety prawdopodobnie znajduje się Warcie, a do jej śmierci doszło przy moście św. Rocha. Funkcjonariusze zatrzymali i przesłuchali mężczyznę, który towarzyszył Tylman feralnej nocy. 

Porwani marynarze kontaktowali się z rodzinami. Są cali i zdrowi

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

- Porwani marynarze kontaktowali się z rodzinami. Przekazali, że są cali i zdrowi - poinformował Michał Czerepaniak z firmy Polaris Usługi Morskie zatrudniającej marynarzy. Powiedział również, że "nie jest to porwanie z powodów religijnych i politycznych". 

Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa w sprawie Ewy Tylman

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Mężczyzna, z którym Ewa Tylman widziana była po raz ostatni, usłyszał zarzuty. Prokuratura zarzuca Adamowi Z. zabójstwo z zamiarem ewentualnym.  - Uważamy, iż podejrzany działał sam. Żaden z elementów poczynionych przez nas ustaleń nie wskazuje, żeby ktokolwiek miał mu pomagać czy też towarzyszyć, ale proszę pamiętać, że postępowanie nie jest zamknięte 

Jeśli nie będzie znalezione ciało, nigdy nie uwierzę, że Ewa nie żyje

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Krzysztof Rutkowski z Biura Detektywistycznego Rutkowski, które pomaga wyjaśnić zaginięcie 26-letniej Ewy Tylman, poinformował policję o podejrzeniach wobec Adama Z. dzień po otrzymaniu zlecenia. Były detektyw zaprezentował dokument, który jego pracownicy przesłali poznańskiej policji. 

Brutalnie zabił 5-letnią córkę. Wymaga leczenia w zamknięciu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj kryminalne

Ojciec, który zabił swoją 5-letnią córkę w gdańskim parku, wymaga leczenia w warunkach zamkniętych - głosi najnowsza opinia biegłych, po ponownym przebadaniu Mariusza L. Poprzednim razem eksperci uznali, że L. był niepoczytalny i nie może odpowiadać za zbrodnię, bo gdy zabił dziewczynkę, był odurzony marihuaną.