joomla templates top joomla templates template joomla

Wraz z innymi politykami PiS Jarosław Kaczyński wziął udział w pikniku rodzinnym pod hasłem "Dobry czas dla Polski" w Dygowie w województwie zachodniopomorskim

info: PiS, fot: organizator/facebook, video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2019

Wraz z innymi politykami PiS Kaczyński wziął udział w pikniku rodzinnym pod hasłem "Dobry czas dla Polski" w Dygowie w województwie zachodniopomorskim. 
 
 
Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział wsparcie dla Andrzeja Dudy w kolejnych wyborach prezydenckich. 
 
– Mamy wspaniałego prezydenta, ale powinien być wybrany na kolejną kadencję. Najlepiej w pierwszej rundzie – mówił Kaczyński na spotkaniu z wyboracami w Dygowie w województwie zachodniopomorskim.
 
 
Jarosław Kaczyński wspomniał również o zmianie konstytucji.
 
– Pewnie nie tym razem, ale przyjdzie taki dzień, że zmienimy konstytucję na potrzebną. Na taką, która będzie gwarantowała prawdziwą demokrację, prawdziwą praworządność, prawdziwą równość, która jest dzisiaj łamana – stwierdził prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Odniósł się w ten sposób do napisu "Konstytucja", który zauważył wśród uczestników spotkania z wyborcami. 
 
 
Kaczyński zaznaczył, że nie zapowiada tego w tych wyborach, bo "to jeszcze pewnie długa droga, ale przyjdzie czas", że PiS zmieni konstytucję.