joomla templates top joomla templates template joomla

Wypowiedzi Schetyny i Kidawy-Błońskiej sprzeczne same w sobie. Z jednej strony mowa o pojednaniu z drugiej wyzwiska Schetyny rządu od cyrkowców, amatorów chociaż wskaźniki temu przeczą

R.Ż/eSerwis.info; video: facebook/PO włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2019

Nie do końca sprawdza się nowa „kampania miłości” Platformy Obywatelskiej. Grzegorz Schetyna w trakcie konwencji powraca do swojego starego języka, wyzywa rząd od cyrkowców czy amatorów. Jego zdaniem kluczem do zapewnienia obietnic wyborczych jest wygrana PO, która jak histpria pokazuje permanentnie obietnic nie realizowała. Trudno również powiedzieć czy wzrost ma być spowodowany wzrostem podatków, a może walką z korupcją i mafiami vatowskimi? Historia przeczy zapewnieniom.

- „Współpraca, a nie kłótnie” - mówi kandydat PO na premiera  Małgorzata Kidawa Błońska spokojnym i stonowanym językiem. 
 
Po chwili słyszymy o byłego kandydata na premiera z PO Grzegorza Schetyny
 
- W których rządzących nazywa cyrkowcami i amatorami i zapewnia, że tylko rząd PO potrafi zwiększyć dochody budżetu, aby zrealizować obietnice swoje i PiS -
 
 
Przeczy temu historia, przeczą mafie vatowskie, przeczy zapowiedź likwidacji CBA. Z jakiegoś powodu jednak liderzy PO wierzą, że wyborcy w to wierzą.