joomla templates top joomla templates template joomla

Niepokojące dane. Informacja 10 zmarłych osobach, dzisiaj to już 13 ofiar koronawirusa. Dzisiaj odnotowano 242 nowe zakażenia, łącznie to 2554 osoby

Agencja/eReporter24; info: Ministerstwo Zdrowia; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kraj zdrowie

 
Dzisiaj zmarło az 13 osób osób zakażonych koronawirusem. Są nimi 83-letni mężczyzna ze szpitala w Warszawie, 68-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach. Obaj mieli współistniejące choroby. Trzecią ofiarą jest 51-letni mężczyzna hospitalizowany w Tychach. 
 
O kolejnych 10 ofiarach Ministerstwo Zdrowia poinformowało wieczorem. Są to 75-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, 77-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 94-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 80-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu, 87-letnia kobieta ze szpitala w Puławach, 59-letnia kobieta i 61-letni mężczyzna ze szpitala w Radomiu. Wszyscy mieli choroby współistniejące.
 
Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 242 przypadkach. Z rana było to 36 nowych zakażeń koronawirusa, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczyły 10 osób z woj. wielkopolskiego, 8 osób z woj. śląskiego, 8 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.
 
- W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2554 osób z czego 43 zmarły -  
 
 
Po południu poinformowano o 73 nowych przypadkach zakażenia koronawirus, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 20 osób z woj. dolnośląskiego, 13 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 5 osób z woj. świętokrzyskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. pomorskiego.
 
Wieczorem poinformowano o 134 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem, jest 68 osób z woj. mazowieckiego, 28 osób z woj. dolnośląskiego, 11 osób z woj. wielkopolskiego, 8 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 2 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego i 1 osoby z woj. lubelskiego.