joomla templates top joomla templates template joomla

Zmarła 8 osoba zakażona koronawirusem. Liczba zarażonych zdecydowanie przyspieszył w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 684 osobach zarażonych

Agencja/eReporter24; info: Ministerstwo Zdrowia; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kraj zdrowie

Minister Zdrowia poinformował o kolejnej osobie, która zmarła w wyniku koronawirusa. W dniu dzisiejszym już odnotowano ponad 50 nowych przypadków potwierdzonych testem zakażenia
 
 
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 36 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. 
 
Potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z łódzkiego.
 
- Zmarła ósma osoba zakażona koronawirusem jest nią to 83-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Tychach. Mężczyzna miał choroby współistniejące - 
 
 
Jedna osoba z woj. wielkopolskiego zostaje wyłączona z dotychczasowych wyliczeń. Służby sanitarno-epidemiologiczne z woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego, zajmujące się zakażoną osobą, uwzględniły ją w swoich raportach - dublując wynik.
 
- W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 684, zmarło 8 pacjentów - 
 
Do wczoraj jak informuje Ministerstwo Zdrowia wykonano 20127 testów na koronawirusa z czego 19478 próbek dało wynik negatywny, a 649 pozytywny.

Hospitalizowanych jest obecnie 1084 osób, 48632 objętych jest kwarantanną. 80348 osób zgłoszonych jest do kwarantanny po powrocie do kraju, natomiast 58826 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.