joomla templates top joomla templates template joomla

Zmarł 10 pacjent zakażony koronawirusem W dniu dzisiejszym stwierdzono aż 152 przypadki zakażenia potwierdzone testami, teraz jest to łącznie 901 osób

Agencja/eReporter24; info: Ministerstwo Zdrowia; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kraj zdrowie

Kolejna osoby zarażone koronawirusem, w tym duża ilość zakażeń w województwach śląskich i mazowieckim. Dzisiaj odnotowano aż 152 przypadki. Zmarła niestety kolejna osoba, jest nim 71-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.
 
 
Wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 57 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 37 osób z woj. mazowieckiego, 17 osób z woj. śląskiego, 2 osób z woj. lubuskiego i 1 osoby z woj. małopolskiego.
 
Odnotowano niestety kolejny śmiertelny przypadek koronawirusa w Polsce, zmarł 71-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.
 
- W szpitalu w Cieszynie zmarła dziesiąta osoba zakażona koronawirusem -
 

Pacjent, który dziś rano został hospitalizowany w szpitalu w Poznaniu, w związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem, był zameldowany w woj. wielkopolskim, ale przebywał na terenie woj. zachodniopomorskiego. W związku z powyższym został ujęty w statystykach zakażeń dla tego województwa i wycofany ze statystyki woj. wielkopolskiego.
 
- W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: wynosi 901 zakażonych, z czego 10 osób zmarło -
 
Według dziennego raportu objętych hospitalizacją było 1479 osób, 62511 było objętych kwarantanną, 104529 osób było zgłoszonych do kwarantanny po powrocie do kraju. 53426 osób jest aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym.