joomla templates top joomla templates template joomla

325 osób z potwierdzonym koronawirusem. Kolejne przypadki w woj. kujawsko-pomorskim, lubuskim, podkarpackim, warmińsko-mazurskim, opolskim, świętokrzyskim, wielkopolskim

Agencja/eReporter24; info: Ministerstwo Zdrowia włącz . Opublikowano w Kraj zdrowie

Liczba osób z potwierdzonym koronawirusem przekroczyła 300 osób. Obecnie to 325 zarażonych, z czego 5 osób zmarło. Wzrosła liczba osób przebywających w kwarantannie w związku z powrotem Polaków z zagranicy do kraju.  
 
 
W dniu dzisiejszym liczba osób z potwierdzonym koronawirusem przekroczyła 300 osób. Z rana Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 18 nowych przypadków zakażenia potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. O godz.12 podano nowe dane o kolejnych 13 osobach, u których potwierdzono koronawirusa.
 
Z rana potwierdzono nowe przypadki dotyczą: 6 osób z woj. śląskiego, 6 osób z woj. łódzkiego, 3 osób z woj. lubelskiego i po 1 osobie z woj. opolskiego, wielkopolskiego oraz świętokrzyskiego. 
 
 
Dane z godz. 12 dotyczące kolejnych 13 osób dotyczyły pacjentów z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i po 1 osobie z woj. lubuskiego i warmińsko-mazurskiego.
 
- W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem 325 z czego 5 zmarło - 
 
 
W skali kraju 923 osoby były hospitalizowane, 21993 osoby były objęte kwarantanną, 35192 osoby były zgłoszone do kwarantanny po powrocie do kraju, a 40110 osób było objętych nadzorem epidemiologicznym.