joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejna ofiara koronawirusa i kolejne zakażenia. W dniu dzisiejszym to już trzecia osoba, która zmarła. Łącznie zarażonych koronawirusem jest 957 osób

Agencja/eReporter24; info: Ministerstwo Zdrowia; fot: Archiwum; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj zdrowie

Dane o nowych zakażonych zmieniają się bardzo szybko, przybywa również ofiar. W dniu dzisiejszym do tej pory odnotowano dwa przypadki śmiertelne jeden w Bolesławcu dwa we Wrocławiu. 
 
 
W dniu dzisiejszym jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia zmarły trzy kolejne osoby zakażone koronawirusem w tym dwie w szpitalu we Wrocławiu. Są nimi 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące.

Trzecią osoba jest 71-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Bolesławcu. Pacjent miał choroby współistniejące

- W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem 957 osób, w tym 3 osoby zmarły -
 

Po godz. 9 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 26 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego.

O godz. 15 poinformowano o kolejnych przypadkach zakażenia, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego.
 
W ciągu ostatniej doby wykonano ponad 3,3 tys. testów na koronawirus. Lącznie przebadano 26244 próbki, z twego 25287 dało wynik negatywny, odnotowano 57 zakażeń.