joomla templates top joomla templates template joomla

"Wygrywam tę pierwszą turę dzięki państwa głosom w sposób absolutnie zdecydowany, ta przewaga jest potężna i ogromnie jestem za to wdzięczny" mówił prezydent Andrzej Duda

info tvp.info; fot/video: materiał organizatora włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Wygrywam tę pierwszą turę dzięki państwa głosom w sposób absolutnie zdecydowany, ta przewaga jest potężna i ogromnie jestem za to wdzięczny - powiedział w Łowiczu ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego po pierwszej turze wyborów.
 
Andrzej Duda podkreślił, że szczegóły poznamy w najbliższych dniach, bo są to wyniki sondażowe.
 
- Gratuluję również wszystkim moim konkurentom, w tym w szczególności gratuluję panu Rafałowi Trzaskowskiemu jego wyniku, który prowadzi go do drugiej tury, do tego, że będziemy razem stawali w szranki – powiedział prezydent.
 
 
- Mamy różne wizje z panem Rafałem Trzaskowskim, mamy różne wizje z jego partią, tak samo jak mieliśmy różne wizje w 2015 r. – dodał. Podziękował wszystkim kontrkandydatom i dodawał, że uczestnictwo w debatach prezydenckich było okazaniem szacunku wyborcom oraz konkurentom w wyborach.
 
- Dziękuję ogromnie tym, którzy mi zaufali. Po pięciu latach uzyskuję prowadząc cały czas politykę, różnie krytykowany, atakowany, podejmując trudne decyzje (...) bardzo trudne sprawy, które załatwialiśmy w międzyczasie, ogromne społeczne oczekiwania, co do tego, żeby poprawić sytuację, co do tego, żeby poprawić byt ludzi, wielkie oczekiwania. Po pięciu latach dużo więcej osób niż wówczas głosuje na mnie – powiedział Duda.
 
- Dziękuję wszystkim moim rodakom za frekwencję, za gremialny udział w wyborach. Dziękuję, niezależnie od tego na którego z kontrkandydatów Państwo głosowaliście. Z całego serca, dziękuję ze poszliście na wyborcy bo to bardzo ważne, żebyśmy aktywnie decydowali o polskich sprawach – podkreślił.