joomla templates top joomla templates template joomla

Wiemy kto będzie kandydatem KO na Prezydenta. "Nie będzie to osoba zbyt uczciwa" poinformowała posłanka Leszczyna z PO. W wyborach prezydenckich powalczy Rafał Trzaskowski

Agencja/eReporter24; info: TVPinfo włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Skoro posłanka KO Izabela Leszczyna mówiła, że polska polityka nie jest gotowa na Małgorzatę Kidawę-Błońską, na polityka zupełnie uczciwego, to oznacza, że Rafał Trzaskowski nie jest uczciwy? – napisał na Twitterze szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.
 
Małgorzata Kidawa-Błońska zapowiedziała, że nie będzie brała udziału w wyborach prezydenckich. Zbierający się przed południem zarząd Platformy Obywatelskiej ma podjąć decyzję w sprawie wymiany kandydata na prezydenta. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowym kandydatem ma zostać prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.
 
 
Posłanka KO Izabela Leszczyna w radiu TOK FM wyraziła głębokie przekonanie, „że polska polityka, polscy politycy, chyba nie są gotowi na Małgorzatę Kidawę-Błońską”.
 
– Nie jesteśmy gotowi na polityka zupełnie uczciwego, polityka, który nie kalkuluje, nie kombinuje, ale po prostu mówi, jak jest – dodała.
 
Do jej wypowiedzi odniósł się w mediach społecznościowych szef Komitetu Wykonawczego PiS.