joomla templates top joomla templates template joomla

Ubyło kandydatki na Prezydenta RP? Małgorzata Kidawa-Błońska zamierza dyskretnie wycofać się z wyborów co sugeruje ostatnio zaplecze polityczne?

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

- Zawieszam całkowicie swoją kampanię. Będę zajmowała się tylko tym, co dotąd, czyli będę realizowała zadania, którą stoją przed posłem Rzeczypospolitej – oświadczyła kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska.
 
 
Podkreśliła, że w obecnej sytuacji epidemicznej wybory prezydenckiej nie mogą odbyć się 10 maja. Zaapelowała o przełożenie ich na późniejszy termin i zwróciła się do opozycyjnych kandydatów o bojkot głosowania, jeśli władze nie zdecydują się na przesunięcie wyborów.
 
Przyznała też, że wierzy, że "wybory odbędą się w normalnym czasie" - To znaczy takim, że wszyscy będą mogli w nich uczestniczyć, że obywatele będą korzystali ze swoich praw, a kandydaci będą mogli robić kampanię. I w takich wyborach zmierzę się z moimi kontrkandydatami - zapowiedziała Kidawa-Błońska.
 
Ponowiła też wcześniejszy apel o bojkotowanie majowego terminu wyborów prezydenckich. - Polacy zostańcie w domach, wasze życie jest najważniejsze - podkreśliła.