joomla templates top joomla templates template joomla

"Trzaskowski skłamał". Kandydat PO zarzucił niespełnioną obietnicę Dudzie, remont mostu w Tczewie. Tymczasem remont trwa wydano na inwestycję już 75 mln, prace prowadzone są pod nadzorem konserwatora

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

„5 lat temu Andrzej Duda obiecywał, renowację mostu w Tczewie. Kilka lat później jego kancelaria twierdzi, że... ta sprawa nie leży w jej kompetencjach” – oświadczył Rafał Trzaskowski. Okazuje się jednak, że renowacja jest prowadzona, wydano już na nią 75 mln zł.
 
Rafał Trzaskowski bazuje na fałszywych informacja, niesprawdzonych wiadomościach i na tej podstawie kreuje swoją kampanię. Fałszywą informację podaną przez prezydenta stolicy sprostował radny Warszawy, Filip Frąckowiak.
 
 

Rafał Trzaskowski, który w ramach podróży kampanijnej po Polsce odwiedził dziś Tczew, oświadczył, że „zadba o to”, żeby tczewski most „stał się filią Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i że ten most wyremontujemy, dlatego, że stanowi on olbrzymią wartość historyczną”.
 
 
Wyjaśnił Jak dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku Karol Nawrocki, jego placówka „od kliku miesięcy przygotowuje się do utworzenia ekspozycji stałej Muzeum Mostów Tczewskich”, która „ma mieć charakter oddziału MIIWŚ”.