joomla templates top joomla templates template joomla

Nie dało się go dogonić, Rafał Trzaskowski spytany o wiek emerytalny zaczął uciekać. Wyborca nie dał za wygraną gonił kandydata na Prezydenta, ten jednak był szybszy

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Czy chce pan podnieść wiek emerytalny? - zapytał Rafała Trzaskowskiego mieszkaniec na Pomorzu Zachodnim. Prezydent stolicy odwrócił się na pięcie i odszedł. Mieszkaniec nie dawał za wygraną. Usłyszał od jednego z członków otoczenia Trzaskowskiego - Jest pan przed czy po kościele?
 
Rafał Trzaskowski przed ogłoszeniem kampanii podróżuje po Pomorzu Zachodnim. Podczas spotkania z mieszkańcami jeden z obywateli zapytał go, czy zamierza podnieść wiek emerytalny. Ten nie odpowiedział i odszedł.
 
 
- Ja nie jestem z Warszawy, tam głosują na pana warszawiacy. Nagrywajcie, niech wszyscy widzą, skoro nie umie odpowiedzieć – mówi w upublicznionym nagraniu mężczyzna zaskoczony zachowaniem polityka.
 
Obywatel usłyszał jednak drwiącą uwagę z otoczenia Trzaskowskiego: - Jest pan przed czy po kościele?
 
 
- Taki to prezydent jest, nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania – powiedział potem obywatwel. Następnie zwrócił się do obecnych na miejscu dziennikarzy: 
 
- Mam nadzieję, że wszyscy to pokażecie w telewizji, w TVN też.