joomla templates top joomla templates template joomla

Specjalne podziękowania za pomoc w wygranej Andrzeja Dudy dla Sławomira Nitrasa, Agnieszki Pomaskiej i posła Tomczyka. Ich zachowanie pomogło zdaniem Joachima Brudzińskiego

Agencja/eReporter24; info/video: RMF24/youtube włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Joachim Brudziński podziękował posłowi Sławomirowi Nitrasowi i posłance Agnieszce Pomaskiej za pomoc w wygranej w wyborach. Ich nadpobudliwe, zachowanie zniechęcało wyborców i przysparzało punktów konkurencji zdaniem Joachima Brudzińskiego.
 
- „Zostawmy na boku sztabowców Rafała Trzaskowskiego, ponieważ oni przyczynili się do wygranej Andrzeja Dudy, za co bym chciał im podziękować, Panu Nitrasowi, Pani Pomasce, Panu Tomczykowi” - mówił Joachim Brudziński w Porannej Rozmowie w Robertem Mazurkiem podsumowując wybory prezydenckie.
 
 
Sztabowiec Andrzeja Dudy wskazał na kontrowersyjne zachowanie posłów PO w trakcie kampanii wyborczej, jego zdaniem szkoli oni kandydatowi.
 
- „Ich zachowanie w tej kampanii i jestem do tego absolutnie przekonany, przyczyniło się do tego, że mimo wszystko Andrzej Duda wygrał” -
Zdaniem europosła Prawa i Sprawiedliwości:
 
- „Oni wcale nie pomogli Rafałowi Trzaskowskiemu bo Polacy odrzucają tak agresywne, nadpobudliwe, emocjonalne zachowanie jakie prezentował Pan Nitras czy Pani Pomaska” - mówił europoseł.