joomla templates top joomla templates template joomla

Rafał Trzaskowski uciekł z konferencji prasowej. Spytany przez rodzica czy wprowadzi ustawę LGBT do szkół, pomimo nacisków rodzica na udzielenie odpowiedzi, zakończył konferencję

Agencja/eReporter24; twitter włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Do nietypowego zdarzenia doszło podczas konferencji prasowej Rafała Trzaskowskiego. Z tłumu zebranych osób padło pytanie dotyczące LGBT.
 
- "Jestem rodzicem i skoro pan nie potrafił odpowiedzieć na to pytanie dziennikarzom. Mam dwójkę dzieci. Czy wprowadzi pan ustawę o LGBT do szkół, czy ja będę musiał o tym uczyć dzieci, albo nie puszczać je na lekcje? Jak to będzie wyglądało?" - takie pytanie wobec Trzaskowskiego wystosował jeden z obywateli zgromadzonych podczas briefingu.
 
 
Trzaskowski nie umiał odpowiedzieć ojcu wprost jakie są jego plany jeżeli zostanie prezydentem, w zamian zaczął mówić o Telewizji Publicznej.
 
- "Niech się pan nie nabiera na manipulacje telewizji rządowej. Dlatego, że to, co jest najważniejsze, to stać przy wszystkich mniejszościach. Wie pan, ile jest hejtu w szkołach? Są atakowane dzieciaki, które inaczej wyglądają, mają inny kolor skóry, inną orientację seksualną, które kibicują innemu klubowi. I dlatego musimy walczyć z nienawiścią i z hejtem, dlatego każdy prezydent powinien bronić większości" - mówił prezydent stolicy.
 
Pytający zwrócił uwagę, że nie otrzymał odpowiedzi, ale wtedy kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP... zakończył briefing i uciekł.