joomla templates top joomla templates template joomla

Krzysztof Bosak głosujący w II turze na Trzaskowskiego, który wprowadził kartę LGBT, to utopia czy fakt realny? Kandydat KO ‘puścił oko” do kontrkandydata

info: tvpinfo; fot/video: materiał organizatora włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Gotowość do debaty z ubiegającym się o reelekcję prezydentem Andrzejem Dudą wyraził w poniedziałek kandydat KO Rafał Trzaskowski. – Jestem otwarty na każdą formułę, która będzie miała formę prawdziwej debaty – oświadczył Trzaskowski w Zegrzu Południowym.
 
W nocy z niedzieli na poniedziałek Rafał Trzaskowski odwiedził Zegrze Południowe; na briefingu prasowym wyraził przekonanie, że powinna odbyć się debata z udziałem jego i ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy. – Zaprosiłem pana prezydenta; jestem gotów do tej debaty każdego dnia – oświadczył polityk.
 
 
Zaznaczył, że debata nie powinna być „ustawką”, w której pytania kandydatom zadawać będzie tylko jedna telewizja. Zdaniem Trzaskowskiego powinna być także możliwość wzajemnego zadawania pytań przez kandydatów.
 
– Jestem otwarty na każdą formułę, która będzie miała formę prawdziwej debaty, w której pytania będą mogli zadawać dziennikarze od lewa do prawa, w której będą możliwe riposty, wzajemne pytania – deklarował.