joomla templates top joomla templates template joomla

"Obronimy Polskę plus" Pierwsza w historii Polski, a może nawet świata Konwencja Wyborcza. Andrzej Duda zaprezentował program, mówił płynnie ponad godzinę prezentując swój program

Agencja/eReporter24; info: Andrzej Duda/facebook; info: tvpinfo włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Prezydent Andrzej Duda przedstawił swój program wyborczy. – Dużo czasu poświęcił bezpieczeństwu ekonomicznemu, więc zaczął od 500 Plus. Ale zauważmy, że za plecami prezydenta widoczny był duży napis „Obronimy Polskę Plus” – wskazuje w rozmowie z portalem tvp.info politolog dr Bartłomiej Biskup i zaznacza, że to „hasło pokazuje, jaka jest narracja sztabu wyborczego”.
 
Podczas konwencji prezydent Andrzej Duda podkreślał, że w poprzedniej kampanii obiecywał wprowadzenie programów socjalnych i te obietnice zostały dotrzymane. Przypomniał o programach 500 Plus, 300 Plus czy trzynastej emeryturze.
 
 
Podkreśla, że umieszczenie za plecami głowy państwa dużego napisu „Obronimy Polskę Plus” to nie przypadek.
 
- Niezwłocznie zwrócę się do rządu, aby wprowadzić dodatek 1,3 tys. zł na trzy miesiące dla tych, którzy w czasie epidemii koronawirusa stracili pracę lub utracili możliwość jej znalezienia – zapewniał prezydent Andrzej Duda.
 
Zaznacza jednak, że dodatek solidarnościowy nie będzie „tzw. game changerem, ale w dobie kryzysu na pewno część osób uzna to za ważną pomoc”.