joomla templates top joomla templates template joomla

Nitras bardzo "ciężko pracuje na porażkę Trzaskowskiego". Posłowie "chuligani" z PO nie panują nad sobą, atakują zwykłych wyborców, niszczą im trąbki, wyzywają, popychają

Agencja/eReporter24; włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Zwolennicy i przeciwnicy pojawiają się bardzo często zarówno na wiecach Andrzeja Dudy jak i Rafała Trzaskowskiego. Czasami dochodzi w trakcie spotkań do napięć pomiędzy zwolennikami każdej ze stron sceny politycznej. Ewenementem jednak jest zachowanie, członków sztabu prezydenta Warszawy, którzy zamiast atakować swoich przeciwników politycznych, atakują wyborców, którzy przychodzą na spotkania, a których próbują przekonać do oddania głosu właśnie na Rafała Trzaskowskiego.
 
Widok szarpanego przeciwnika Bronisława Komorowskiego w Toruniu przez posła Lenza to widok poprzedniej kampanii i klasyka. Obecnie nie jest inaczej. Poseł Nitras wielokrotnie koncentruje się na pojedynczych przechodniach, wykrzykuje do ludzi mniej i bardziej kulturalne treści, nagrywa ich kamerą, niszczy trąbki. Jest to członek sztabu Rafała Trzaskowskiego.
 
 
Takie zachowanie jest delikatnie mówiąc dziwne, bo o ile napięcia pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami są naturalne, o tyle atak posła, którego przecież broni immunitet, na zwykłego mieszkańca, który wyraża swoje niezadowolenie w formie fizycznej jest ewenementem.
 
 
Również jeżdżące po miastach "bojówki" zrywające tylko plakaty Andrzeja Dudy to akcja masowa i nie jest to przypadek W Wałbrzychu robili to przykładowo straznicy miejscy, którzy się chwalili, że nakazał im to prezydent miasta. W innych miastach jest podobnie, jeżdżące po okolicy auta zatrzymują się przy banerach prezydebnta i je kradną. Podobnych akcji nie ma po drugiej stornie, lub mają one tylko formę incydentalną, a nie zmasowaną. 
 
 
Również inni członkowie sztabu Rafała Trzaskowskiego przemocą próbują zakłócić mieszkańcom protesty. W trakcie spotkań Andrzeja Dudy, głównie osoby z banerami LGBT bez problemu wykrzukują swoje hasła, trąbią, krzyczą, wymachują banerami i czasami nawet wchodzą w werbalny spór ze zwolennikami Andrzeja Dudy. Jak do tej pory jednak żaden z posłów partii rządzącej na wiecach nie wchodził z przeciwnikami w spór, a tym bardziej na rękoczyny. 
 
 
Przedmiotem wyzwisk są również dziennikarze. Bez znacznia czy są to dziennikarze lokalni, czy TVP, czy też prywatnych portali, jeżeli nie reprezentują linii Platformy Obywatelskiej są publicznie poniżani, dyskredytowani, stosuję się w stosunku do nic przemoc fizyczną. 
 
 
A tutaj kolejny występ Nitrasa z dnia dzisiejszego. Kolejny raz poseł PO, najbliższy współpracownik Rafała Trzaskowskiego, używa siły w stosunku do innych osób.