joomla templates top joomla templates template joomla

"Nie wypowiadałam się do mediów dla mediów. Ja rozmawiałam z Polakami. To był mój sprzeciw przeciwko manipulacji mediów" mówiła Agata Duda

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Agata Kornhauser-Duda w swoim wystąpieniu podziękowała mężowi, za "wsparcie i miłość" - Te pięć lat nie zawsze było łatwe - podkreśliła. Pierwsza dama pogratulowała Rafałowi Trzaskowskiemu i jego małżonce. 
 
- Nie wypowiadałam się dla mediów. Rozmawiałam za to z Polakami - powiedziała po zakończeniu drugiej tury wyborów prezydenckich Agata Kornhauser-Duda.
 
 
- To jest ten moment, w którym powiem, dlaczego przez pięć lat się "nie wypowiadałam". Uchylę rąbka tajemnicy. Ja nie wypowiadałam się dla mediów. Rozmawiałam za to z Polakami - kontynuowała żona prezydenta.
 
Zaapelowała do dziennikarzy, by "szanowali Polaków i polityków oraz mój wybór".
 
- Dużo mówicie o tolerancji, a pozbawiacie mnie wyboru. Nie chciałam się wypowiadać dla mediów, bo był to mój sprzeciw wobec manipulacji i dezinformacji, które w mediach występują - powiedział.
 
Agata Kornhauser-Duda z nazwiska wymieniła dziennikarza "Gazety Wyborczej" Pawła Wrońskiego.
 
- Przed I turą napisał pan, że zakwitł kwiat paproci i prezydentowa się wypowiedziała. Panie redaktorze to dzisiaj jest ten dzień, a że kwiat paproci kwitnie raz na 100 lat, to pewnie ani ja nie doczekam się rzetelności z pana strony, ani pan nie doczeka się ze mną wywiadu - zadeklarowała.