joomla templates top joomla templates template joomla

"PiS kłusuje we wszystkich klubach parlamentarnych" mówi Władysław Kosiniak-Kamysz, ale nie podaje żądnych konkretów i nazwisk

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
- Kłusowanie trwa we wszystkich klubach parlamentarnych. Niestety partia rządząca nie pierwszy raz pokazuje do jakich metod będzie się uciekać jak tylko ich trwanie przy władzy, bo to nawet nie jest sprawowanie, będzie zagrożone – stwierdził Władysław Kosiniak-Kamysz, odnosząc się do wpisu Pawła Kukiza w mediach społecznościowych.
 
Polityk ujawnił, że politycy PiS starają się „wyciągnąć” posłów z innych partii, w tym Koalicji Polskiej i Kukiz ‘15. Partii rządzącej zależy na zabezpieczeniu większości w głosowaniu nad wyborami korespondencyjnymi w obliczu braku poparcia dla tej idei ze strony Jarosława Gowina.
 
 
Kosiniak-Kamysz zapewnił, że jest pewny, że posłowie Koalicji Polskiej nie zdecydują się na poparcie Prawa i Sprawiedliwości.
 
- Ja swoich posłów, posłów Koalicji Polskiej, naszych posłów razem z Pawłem Kukizem jesteśmy pewni, że dochowają wierności tym postanowieniom i obywatelom, który na nich głosowali i te kłusowania będą nieskuteczne – stwierdził kandydat PSL-Koalicji Polskiej na prezydenta.