joomla templates top joomla templates template joomla

Najpierw było straszeni "zabójczymi kopertami", teraz Trzaskowski straszy, że „Rząd coś ukrywa, stan finansów nie jest najlepszy”

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
- Gwarantuję weto podatkowe na podnoszenie wszystkich obciążeń dla Polek i Polaków - zapowiedział we wtorek w Kartuzach Rafał Trzaskowski. Zaapelował ponadto do rządzących o poinformowanie o stanie finansów państwa oraz o tym, czy są planowane kolejne podwyżki podatków.
 
Zdaniem Trzaskowskiego rząd tak „śpieszył się” z wyborami planowanymi na 10 maja, ponieważ „coś ukrywa”, a stan finansów w Polsce „nie jest najlepszy”.
 
 
- Widzieliśmy jak bardzo rządzącym zależało na tym, żeby jak najszybciej przeprowadzić wybory dlatego, że powiększa się „dziura Morawieckiego”. Słyszymy również takie doniesienia, że sam rząd jest przekonany, że sobie nie radzi z sytuacją i że będzie miał problem, żeby sobie poradzić z sytuacją gospodarczą - podkreślił Trzaskowski.
 
- Nie ma zgody, żeby na barki Polek i Polaków przerzucać kolejne obciążenia i koszty własnego braku profesjonalizmu. Nie ma na to zgody i na to będzie weto podatkowe! - deklarował.