joomla templates top joomla templates template joomla

"Kidawa-Błońska ma intymne kontakty z posłami w sejmie?" pytał redaktor Mazurek w rozmowie w RMF, w odpowiedzi otrzymał, że to "Wolontariusze" zajmują się "systemowym hejtem" w sztabie

info: RMF, youtube/rmf 24 włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

- „Apropos zasad, hejt nienawiść, te słowa weszły w nasze życie i stały się codziennością. Nie może być na to zgody , mówi Małgorzata Kidawa-Błońska, nie może być na to zgody stawiamy temu opór i sprzeciw i namawiamy, aby zaczęli od siebie”
 
rozpoczął cytatem kandydatki PO na Prezydenta RP prowadzący audycję w RMF Robert Mazurek i dodał
 
- „Czy to prawda, że Państwo Kidawa-Błońscy się rozwodzą, bo Małgorzata Kidawa-Błońska ma intymne kontakty z posłami w sejmie?”
 
 
Pytanie wmurowało Michała Gramatykę ze sztabu kandydatki, który wydobył z siebie „straszne rzeczy”. 
 
- „Tak to straszne i obrzydliwe i bardzo Pana przepraszam, ale strawestowałem wpis z WASZEGO funpagesa SokzBuraka, gdzie tak napisano” w domyśle o Andrzeju Dudzie” - mówił redaktor. 
 
 
Prowadzący dodał, że to Mariusz Kozak-Zagozda, człowiek który zdaniem redaktora założył SokzBuraka i pracuje dla Platformy Obywatelskiej i dla Ratusza Warszawskiego rozpowszechnia tego typu obrzydliwe wpisy w formie pytań na facebook.
 
- „Czy Mariusz Kozak-Zagozda pracuje dla sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i bierze pieniądze? Czy inny z szefów SokuzBuraka Marcin Mycielski ogłoszony szefem sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Belgię. Krzysztof Lisek napisał wtedy, Marcin Witamy na pokładzie będziemy góry przenosić”. 
 
W odpowiedzi na pytania redaktora nazwał to:
 
- „Wolontariatem” -