joomla templates top joomla templates template joomla

Kandydatka, która sama uciekła z ringu wyborczego przed debatami mówi, że "Duda boi się debaty niezorganizowanej przez TVP"

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
- Pan prezydent powinien być na tej debacie. Powinien pozwolić Polakom posłuchać co ma do powiedzenia – powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska, pytana o debatę planowaną na czwartek 2 lipca. Jej organizatorami mają być TVN, TVN24 i portale: Onet oraz Wirtualna Polska.
 
- Debata powinna dać kandydatom równe szanse. Trzaskowski poszedł do TVP. Widzieliśmy jak była zorganizowana, jakie były pytanie. Poszedł do jaskini lwa, pokazał siłę, odwagę, nic mu się nie stało – dodała Małgorzata Kidawa-Błońska.
 
 
Wicemarszałek Sejmu oceniła, że Andrzej Duda „boi się debaty niezorganizowanej przez TVP”.
 
TVN, TVN24 oraz największe polskie portale: Onet i WP zaprosiły ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę i kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej przed drugą turą wyborów, która odbędzie się 12 lipca.
 
Multimedialna debata planowana jest na czwartek 2 lipca na godzinę 19.25. Prowadzić ją będą: Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Andrzej Stankiewicz (Onet) i Marek Kacprzak (WP).
 
Rafał Trzaskowski zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy o udział w debacie przed drugą turą wyborów. Sztab Andrzeja Dudy odpowiedział, że w tym czasie prezydent ma ważne spotkania wyborcze, ale weźmie udział w debacie organizowanej przez TVP, która ma odbyć się w poniedziałek (6.07).