joomla templates top joomla templates template joomla

Kampania wyborcza kandydatki Platformy Obywatelskiej będzie prowadzona pod hasłem „Prawdziwa Prezydent”

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

W sobotę urzędujący prezydent oficjalnie zainauguruje swoją kampanię wyborczą. Konwencja Andrzeja Dudy odbędzie się w Warszawie. Udział w niej ma wziąć m.in. premier oraz prezes Prawa i Sprawiedliwości. Z kolei wczoraj swoje hasła wyborcze przedstawiły sztaby Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Władysława Kosiniaka-Kamysza.
 
Kampania wyborcza kandydatki Platformy Obywatelskiej będzie prowadzona pod hasłem „Prawdziwa Prezydent”. Jak zapowiedział szef sztabu wyborczego Bartosz Arłukowicz, kandydatka wyrusza na spotkania z Polkami i Polakami z wyciągniętą dłonią, a kampania będzie skierowana do ludzi dobrej woli.
 
Władysław Kosiniak-Kamysz zaprezentował hasło wyborcze, które obowiązywać będzie podczas jego kampanii prezydenckiej - to „Nadzieja dla Polski”. Kandydat podczas prezentacji mówił wiele o służbie zdrowia, która ma być priorytetem jego jako głowy państwa.
Bezpartyjny kandydat na prezydenta Szymon Hołownia przedstawił swój sztab wyborczy. Pokieruje nim Jacek Cichocki, a Michał Kobosko będzie pełnomocnikiem wyborczym. Hołownia nie ma jeszcze hasła. Inspiracji będzie szukać podczas maratonu spotkań z sympatykami pod hasłem "Sztafeta Szymona".