joomla templates top joomla templates template joomla

Kampania nabiera ponownie tempa. Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się z mistrzem świata Bartoszem Zmarzlikiem w jego domu

Agencja/eReporter24; info: facebook/Adndrzej Duda włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Kampania wyborcza ponownie rozkręca się w sztabie Andrzeja Dudy. Po ostatnich tygodniach częściowego „uśpienia” obecny prezydent ponownie wchodzi ze swoją kampanią w grupy ludzi, spotyka się z terenie. Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził w domu mistrza świata Bartosza Zmarzlika! 

– Ogromnie dziękuje panu Bartoszowi, jego najbliższym i współpracownikom za to, że mogłem zobaczyć posiadłość i warsztat, w którym są już przygotowane motocykle do startów. Dowiedziałem się zupełnie nowych rzeczy, o których nie miałem pojęcia. Trzymamy kciuki, żeby kolejne sukcesy były powtarzane i pan Bartosz mógł nas najlepiej reprezentować. Jesteśmy bardzo dumni, że młody człowiek z naszego kraju pięknie nas reprezentuje na międzynarodowych arenach w sporcie, który jest ogromnie widowiskowy – powiedział Andrzej Duda podczas krótkiej konferencji o czym informuje Speedway Ekstraliga.
 
 
Bartosz Zmarzlik jest trzecim polskim mistrzem świata na żużlu. W 1973 złoto zawisło na szyi Jerzego Szczakiela, w 2010 Tomasza Golloba, a w 2019 Bartosza Zmarzlika.

Polak ma bronić złota w tym roku, ale z uwagi na pandemię koronawirusa nie wiadomo czy cykl Grand Prix w ogóle ruszy.