joomla templates top joomla templates template joomla

"Ile osób zamordował Trzaskowski zbierając podpisy. Czy ma krew na rękach. Czy idzie po trupach do władzy?" pytał Robert Mazurek używając słów wypowiadanych wcześniej przez samych polityków PO

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
Karma wraca, w Porannej Rozmowie borys Budka otrzymał pytanie, które musiało paść prędzej czy później. "Ile osób zamordowaliście" spytał Robert Mazurek szefa Platformy Obywatelskiej. 
 
- „Czy zabójcze koperty już nie zabijają” – spytał Robert Mazurem Borysa Budkę w Porannej Rozmowie w RMF.
 
W odpowiedzi prowadzący usłyszał że Platforma Obywatelska stosuje się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i stosuje ostrożność w trakcie spotkań, wieców wyborczych, a także w trakcie zbierania podpisów. Prowadzący spytał jednak ostro ile osób „zabito” w trakcie zbierania kopert przytaczając równocześnie wypowiedzi Marszałka Grodzkiego o „zainfekowanych kopertach” i statystyki zakażeń na koronowirusa z początku pandemii i obecnie.
 
 
- Ile osób zamordowaliście, posługując się oczywiście wasza nomenklaturą, podczas zbierania 1,6 mln podpisów dla Rafała Trzaskowskiego” - 
 
zadał pytanie prowadzący i dodał
 
- „Straszyliście Polaków zabójczymi kopertami, zainfekowanymi kopertami, że rząd będzie miał krew na rękach, po trupach do władzy. To wszystko co później odrzuciliście, mało tego sami teraz robicie ciesząc się z frekwencji na wiecach Rafała Trzaskowskiego i zbierając podpisy pod listami” - mówił Robert Mazurek pokazując cynizm polityków Platformy Obywatelskiej.
 
W trakcie krótkiej rozmowy padło pytanie również o związki partnerskie i kiedy Koalicja Obywatelska złoży w sejmie projekt ustawy. W odpowiedzi prowadzący usłyszał, ze teraz zajmuję się PO czym innym, kampanią.