joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądzki Społeczny Komitet Poparcia Rafała Trzaskowskiego, a w nim twórcy grudziądzkiej katastrofy finansowej przez lata wspierający działania prowadzące Grudziądz w przepaść

R.z/eGrudziadz.pl. włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

 
- „Ja już zdecydowałem, że w niedzielę oddam swój głos na Rafała Trzaskowskiego wierząc, że tym, który na nowo pobudzi Polaków do bycia wspólnotą” - mówił senator Ryszard Bober.
 
Społeczny grudziądzki komitet poparcia Rafała Trzaskowskiego poparł kandydata w II turze wyborów prezydenckich. Na spotkaniu z mediami pojawili się nie tylko politycy, ale również lokalni urzędnicy i szefowie grudziądzkich instytucji.
 
 
- Zwracamy się przede wszystkim do wyborców Szymona Hołowni, aby poszli na wybory i oddali głos na Rafała Trzaskowskiego” - apelował poseł PO z Grudziądza Tomasz Szymański.
 
W skład komitetu wchodzą byli prezydenci Grudziądza, w tym Robert Malinowski i Tomasz Pasikowski, obecny prezes MWiO w Grudziądzu, oraz obecny prezydent Maciej Glamowski, jak również Michał Czepek radny sejmiku, Paweł Napolski radny PO w Grudziądzu, a także parlamentarzyści tacy jak senator Ryszard Bober z PSL i poseł na sejm Tomasz Szymański z Platformy Obywatelskiej.