joomla templates top joomla templates template joomla

Czy Władysław Kosiniak-Kamysz będzie samodzielnym prezydentem? Czy będzie nim kierowała żona? Paulina Kosiniak-Kamysz mówi, że "Nie będzie milczeć. Ma własny głos"

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020

Władysław Kosiniak-Kamysz już celebruje Dzień Kobiet. Kandydat na prezydenta wziął udział w spotkaniu pod hasłem „Rzeczpospolita jest kobietą” w Warszawie. Podczas konferencji przemawiała przed nim jego żona - Paulina Kosiniak-Kamysz. Żona lidera „Ludowców” zachęcała kobiety do aktywnego udziału w życiu publicznym.
 

- Chciałabym, żeby każda z was odważyła się powiedzieć, że nie będziemy milczeć, nie będziemy stać za naszymi mężczyznami. Mamy własny głos i własne zdanie – podkreśliła.
 

Zadeklarowała, że chce walczyć o dostęp bezpłatną opiekę ginekologiczną i badania szyjki macicy oraz mammograficzne. – Taki prezent możemy dać naszym córkom na Dzień Kobiet – dodała.

Paulina Kosiniak-Kamysz ma 31-lat, jest lekarzem dentystą, ze specjalizacją w ortodoncji. Jako wolontariusz angażuje się w działania Fundacji Wiewiórki Julii, która zapewnia opiekę stomatologiczną chorym dzieciom.