joomla templates top joomla templates template joomla

Andrzej Duda zaprasza Rafała Trzaskowskiego z małżonką do Pałacu Prezydenckiego. Trzaskowski odrzuca zaproszenie, kandydacie nie podadzą sobie ręki - wcześniej zapowiadał pojednanie

Agencja/eReporter24; fot: Materiał Organizatora włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2020


 
 
- Chcę z tego miejsca zaprosić na dziś do Pałacu Prezydenckiego pana Rafała Trzaskowskiego wraz z małżonką na godz. 23, żebyśmy podali sobie rękę i żeby ten uścisk dłoni zakończyć tękampanię - mówił  Andrzej Duda w czasie wieczoru wyborczego. Trzaskowski odrzucił zaproszenie. Według sondażowych wyników Andrzej Duda w wyborach prezydenckich zdobył 50,4 proc. głosów.
 
 
- Czekamy na oficjalne wyniki wyborów, ale chcę z tego miejsca zaprosić na dziś do Pałacu Prezydenckiego pana Rafała Trzaskowskiego wraz z małżonką na godz. 23. Wiem, że późno, ale myślę, że nikt z nas nie będzie dzisiaj do późnych godzin nocnych spał. Chciałem zaprosić pana Trzaskowskiego, żebyśmy podali sobie rękę i żeby ten uścisk dłoni zakończyć tę kampanię - mówił Andrzej Duda w czasie wieczoru wyborczego.
 
Na zaproszenie natychmiast zareagował Rafał Trzaskowski, który w czasie swojego wieczoru wyborczego odrzucił zaproszenie.