joomla templates top joomla templates template joomla

Działacze młodzieżówki Platformy Obywatelskiej zamknęli się w klatkach. Ostrzegają przed rządami Andrzeja Dudyk

Tomasz Nowak/eSerwis.info; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Wrocław, Warszawa. Katowice, Łódź. Członkowie młodzieżówki PO urządzili w kilku miastach Polski happeningi, w trakcie których zamknęli się w klatkach. Akcja "Klatki dla Polaków" to protest przeciwko wpisowi Janusza Wojciechowskiego na Twitterze, ale również – jak mówią młodzi aktywiści – przestroga przed rządami Andrzeja Dudy.

Miało nie być rodziny, a jednak Bronisław Komorowski mobilizuje dzieci. Spontaniczna decyzja czy kalkulacja sztabu wyborczego?

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: youtube, video x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Miało nie być rodziny, miało nie być dzieci w kampanii Bronisława Komorowskiego, który jeszcze kilka dni temu dwuznacznie wypowiadał się o udziale córki Andrzeja Dudy i żony w kampanii prezydenckiej. a jednak Bronisław Komorowski mobilizuje dzieci. 

Sondaże się potwierdziły Bronisław Komorowski przegrywa pierwsze starcie

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: KMP w GrudziądzuPKW włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Sondaże się potwierdziły Bronisław Komorowski przegrywa pierwsze starcie. Początkowe sondaże dające obecnemu prezydentowi nawet 60 kilak procent poparcia, ostatecznie skończyły tę część wyścigu o fotel prezydencki na poziomie około 33%.

Bronisław Komorowski jak Jezus odpuścił dzisiaj winy protestującym

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: E.B/Stolica24.eu włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Swojego czasu prezydencki minister Marek Siwiec naśladował Jana Pawła II całując ziemię kaliską w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej Aleksandra Kwaśniewskiego w 2000 roku. "Odpuśćcie im winy bo nie wiedzą co czynią" - takimi słowami odezwał się na wiecu wyborczym prezydent Bronisław Komorowski do osób, które uczestniczyły w anty wiecu poparcia jego kandydatury na prezydenta.

Bronisław Komorowski dostanie mandat? Nielegalnie rozdawał ulotki w metrze, donosi RMF FM

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: Eliza Borowska/Stolica.eua włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Po kilku miesiącach kampanii prezydenckiej, po przegraniu pierwszej tury, na kilka dni przed drugą tura wyborów słyszymy deklaracje z ust polityków Platformy Obywatelskiej, że są gotowi do boju mimo, że bitwa trwa od dawna, a właściwie już się kończy i to jak na razie niekorzystnie dla Bronisława Komorowskiego.

Bronisław Komorowski uciekał dzisiaj przed dziennikarką pytającą czy weźmie udział w debacie TV TRWAM

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: Eliza Borowska/Stolica.eua włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Spodobała się Bronisławowi Komorowskiego kampania Andrzeja Dudy, śladem swojego konkurenta dzisiaj postanowił „ruszyć na miasto” w Warszawie, a więc tak samo jak kontrkandydat w dniu wczorajszym z rana spacerował ulicami stolicy. Była też podobnie jak w przypadku Andrzeja Dudy kawa, tym razem jednak serwowana nie przez kandydata , a dla kandydata.

Frekwencja w wyborach w południe 14,61 procent

R.Ż/eSerwis.info; info: PKW włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Frekwencja w wyborach na Prezydenta RP w południe wynosiła 14,61 procent. Najwyższa była w gminie Godziszów w województwie lubelskim - 29,89 procent, a najniższa w Dąbiu w województwie lubuskim - 6,18 procent.

Jak zdobyć pół miliona lajków na facebook. KORWiN znalazł na to sposób!

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: internet; fot: R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Były już różne afery z facebookiem w tle. Swojego czasu Platforma Obywatelska szczyciła się tym, że główni użytkownicy jej facebooka mieszkają w Turcji, a dokładniej w Stambule.