joomla templates top joomla templates template joomla

Wszystkie sondaże w II turze wygrywa Andrzej Duda, poza jednym

R.Ż/eSerwis.info; fot: TVP/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Jak kształtują się sondaże w drugiej turze wyborów prezydenckich? Zebraliśmy najważniejsze z nich wykonane po 10 maja. We wszystkich - poza jednym - wygrywa Andrzej Duda. 

Działacze młodzieżówki Platformy Obywatelskiej zamknęli się w klatkach. Ostrzegają przed rządami Andrzeja Dudyk

Tomasz Nowak/eSerwis.info; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Wrocław, Warszawa. Katowice, Łódź. Członkowie młodzieżówki PO urządzili w kilku miastach Polski happeningi, w trakcie których zamknęli się w klatkach. Akcja "Klatki dla Polaków" to protest przeciwko wpisowi Janusza Wojciechowskiego na Twitterze, ale również – jak mówią młodzi aktywiści – przestroga przed rządami Andrzeja Dudy.

Stawiam na energię, uczciwość i dobre serce - mówiła Kinga Duda

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w tych ostatnich dniach stanęliśmy twarzą w twarz z kampanią prawdziwie brudną, w której niektórym wydaje się, że wszystkie chwyty są dozwolone - powiedziała Kinga Duda.

Ta władza nie jest uczciwa i nigdy nie była mówił Andrzej Duda

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Ospałość, niezauważanie spraw ludzkich i mówienie, że nie wolno wtykać rządowi kija w szprychy, kiedy podwyższa wiek emerytalny i podatki - wytykał Bronisławowi Komorowskiemu Andrzej Duda

Zwolennik Bronisława Komorowskiego chciał zaatakować Andrzeja Dudę przed i po debacie?

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; video/info: AIP/Agencja Informacyjna Polskapresse włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

W trakcie debaty przed i po debacie jeden ze zwolenników Bronisława Komorowskiego - jak o sobie sam mówi - starał się zbliżyć do kandydata Andrzeja Dudy, co skończyło się awanturą przed i po debacie ponieważ "Andrzeja spod krzyża" - jak go niektórzy nazywają  - nie odpuścił.

Andrzej Duda za bezpłatną edukacją - środowiska młodzieżowe dołączyły do "Drużyny Dudy"

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; video: x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Sztab Andrzeja Dudy walczył o poparcie młodych. Szef sztabu kandydata PiS Paweł Szefernaker na konferencji prasowej z przedstawicielami środowisk młodzieżowych. Kandydata PiS wsparli przedstawiciele grup "Młodzi dla Polski", "Studenci dla Rzeczpospolitej" i stowarzyszenia "Koliber".

Przyszłość ma na imię Polska. 24 maja zagłosuj na Andrzeja Dudę. Wywiad z posłem Łukaszem Zbonikowskim

Materiał wyborczy Komitetu wyborczego Andrzeja Dudy włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

24 maja Polacy ponownie pójdą do urn. W drugiej turze wyborów prezydenckich Bronisław Komorowski zmierzy się z Andrzejem Dudą, kandydatem Prawa i Sprawiedliwości. Po zwycięstwie w głosowaniu, które odbyło się 10 maja, Andrzej Duda jest zdecydowanie na lepszej pozycji. 

Miało nie być rodziny, a jednak Bronisław Komorowski mobilizuje dzieci. Spontaniczna decyzja czy kalkulacja sztabu wyborczego?

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: youtube, video x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Miało nie być rodziny, miało nie być dzieci w kampanii Bronisława Komorowskiego, który jeszcze kilka dni temu dwuznacznie wypowiadał się o udziale córki Andrzeja Dudy i żony w kampanii prezydenckiej. a jednak Bronisław Komorowski mobilizuje dzieci.