joomla templates top joomla templates template joomla

Kandydaci o polityce zagranicznej. Osią sporu poseł Szczerski

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

- Jeżeli pan wygra, to ministrem w pana kancelarii będzie Krzysztof Szczerski, który pisze o potrzebie powołania republiki wyznaniowej w Polsce, potrzebie funkcjonowania przedstawicieli kościoła w senacie. Taki człowiek ma prowadzić politykę zagraniczną?

Kandydaci o obronności i zakupie sprzętu wojskowego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Program modernizacji polskiej armii powinien być realizowany tak, aby polski przemysł odniósł z niego jak najwięcej korzyści - powiedział Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta. Bronisław Komorowski podkreślał natomiast, że o zakupie uzbrojenia powinny decydować jego walory istotne z punktu widzenia potrzeb wojska.

Już dzisiaj Bronisław Komorowski kontra Andrzej Duda debata prezydencka

Tomasz Nowak/eSerwis.info; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Już wieczorem ostatnia z debat prezydenckich między Bronisławem Komorowskim, a Andrzejem Dudą. Fragmenty debaty prezydenckiej, która będzie nadawana na antenach TVN, TVN24 i TVN24 Biznes i Świat ukażą się na łamach serwisu.

Stawiam na energię, uczciwość i dobre serce - mówiła Kinga Duda

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w tych ostatnich dniach stanęliśmy twarzą w twarz z kampanią prawdziwie brudną, w której niektórym wydaje się, że wszystkie chwyty są dozwolone - powiedziała Kinga Duda.

Płace w Polsce stanowisko kandydatów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

- Od 2007 r. liczba Polaków, którzy zarabiają najniższą możliwą płacę, podwoiła się - powiedział kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda zapytany o sytuację zarobkową polskich pracowników.

Czekoladowy orzeł, godło, styl prezydentury

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

– Dlaczego, gdy w sejmie głosowano nad ustawą mojego autorstwa dotyczącej godła narodowego na koszulkach polskie reprezentacji narodowej w sporcie, wstrzymał się pan od głosu?

Kandydaci w trakcie debaty o katastrofie smoleńskiej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

To kwestia zabiegów naszej dyplomacji, żebyśmy tę naszą własność - wrak - otrzymali z powrotem - powiedział kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda zapytany o kwestię katastrofy smoleńskiej.

Byli szefowie MSZ poparli B. Komorowskiego

TVP/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Byli ministrowie spraw zagranicznych - Andrzej Olechowski, Włodzimierz Cimoszewicz, Radosław Sikorski, Dariusz Rosati i Adam Rotfeld – w przeddzień wyborów prezydenckich wystosowali listo otwarty, w którym poparli kandydaturę Bronisława Komorowskiego.

Sztab Bronisława Komorowskiego stosuje chwyty poniżej pasa

TVP/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

To, co w ostatnich dniach, w ostatnich godzinach dzieje się w kampanii - podłe oszczerstwa, atakowanie kandydata Andrzeja Dudy i jego rodziny - pokazuje, w jaki sposób Bronisław Komorowski i jego sztab chcą te wybory wygrać.

Bronisław Komorowski nie przyjdzie na debatę Pawła Kukiza

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: TVN24/x-news, TVP/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Nie będzie debaty zaproponowanej przez Pawła Kukiza? Tak wynika z informacji zamieszczonej na twitterze Pawła Kukiza ukazał się informacja - Jedynie Pan Andrzej Duda w przepisanym czasie odpowiedział pozytywnie na moje zaproszenie do debaty akceptując wszystkie warunki.

Wszystkie sondaże w II turze wygrywa Andrzej Duda, poza jednym

R.Ż/eSerwis.info; fot: TVP/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Jak kształtują się sondaże w drugiej turze wyborów prezydenckich? Zebraliśmy najważniejsze z nich wykonane po 10 maja. We wszystkich - poza jednym - wygrywa Andrzej Duda.