joomla templates top joomla templates template joomla

Będę starała się być dobrą pierwszą damą mówiła żona Andrzeja Dudy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

- Będę starała się być dobrą pierwszą damą - mówiła Agata Kornhauser-Duda, żona Andrzeja Dudy, w pierwszych słowach po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich. Przyszła pierwsza dama dziękowała wyborcom i zapewniła, że razem z mężem dołożą starań, aby spełnić wyborcze obietnice. 

Andrzej Duda Dziękuję prezydentowi za rywalizację i za gratulacje

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

W wystąpieniu bezpośrednio po ogłoszeniu sondażowego zwycięstwa Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, zwycięski kandydat PiS podziękował Bronisławowi Komorowskiemu za rywalizację w wyborach i za gratulacje, które prezydent mu złożył.

Najnowsze sondaże. Między Dudą i Komorowskim przewaga jest minimalna

R.Ż/eGrudziadz.pl; fot: TVN/Cezary Piwowarski; TVN/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

20 maja w sondażu przeprowadzonym przez Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24, ubiegający się o reelekcję prezydent Bronisław Komorowski mógł liczyć na głosy 47 proc. ankietowanych, zaś Andrzej Duda 45 proc. Sondaże z 22 maja.

Bronisław Komorowski w zakładach PESA

TVP/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Bronisław Komorowski odwiedził zakłady PESA w Bydgoszczy. - Tu widać znakomicie, że potrafimy sobie radzić wykorzystując nowe szanse i stary potencjał - mówił prezydent. Zaznaczył, że choć prywatyzacja nie wszędzie przebiegła poprawnie, PESA jest na tym polu wzorem.

Płace w Polsce stanowisko kandydatów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

- Od 2007 r. liczba Polaków, którzy zarabiają najniższą możliwą płacę, podwoiła się - powiedział kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda zapytany o sytuację zarobkową polskich pracowników.

Poseł Lenz wdał się w przepychanki z działaczem stojącym za prezydentem Komorowskim

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; video/foto: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

W trakcie spotkania Bronisława Komorowskiego z działaczami Platformy Obywatelskiej jeden z meżczyzn stojący za Bronisławem Komorowskim zaczął skandować hasła WSI "WSI! Pro Civili! Czytajcie książki Sumlińskiego!". Poseł Lenz podszedł do niego i "wypchnął go ze sceny, następnie zajęła się nim ochrona - zapewne BOR.

Zaatakowano prezydenta - tłum wygwizdał Bronisława Komorowskiego

Tomasz Węgrzyn/eSerwis; TVN24/x-news, video: TVP.info facebook; fot: TVP.info screen włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Niespokojnie podczas spotkania Bronisława Komorowskiego z wyborcami w Toruniu. Doszło do przepychanek z policją. Ludzie krzyczeli: „Precz z państwem policyjnym!” i „Precz z komuną!”. Jedna osoba została zatrzymana.

Andrzej Duda nie ucieka przed trudnymi pytaniami w trakcie spotkań z ludźmi

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Andrzej Duda, pretendent do prezydenckiego fotela wysłuchał w Katowicach od mieszkanki Śląska serii niewygodnych dla siebie pytań dotyczących in vitro. - Jeżeli miałby pan taką sytuację, że pana córka nie będzie mogła mieć dziecka i jedynym wyborem będzie dla niej in vitro, to będzie pan przeciwko temu?

Kandydaci o polityce zagranicznej. Osią sporu poseł Szczerski

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

- Jeżeli pan wygra, to ministrem w pana kancelarii będzie Krzysztof Szczerski, który pisze o potrzebie powołania republiki wyznaniowej w Polsce, potrzebie funkcjonowania przedstawicieli kościoła w senacie. Taki człowiek ma prowadzić politykę zagraniczną?

Kandydaci o obronności i zakupie sprzętu wojskowego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Program modernizacji polskiej armii powinien być realizowany tak, aby polski przemysł odniósł z niego jak najwięcej korzyści - powiedział Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta. Bronisław Komorowski podkreślał natomiast, że o zakupie uzbrojenia powinny decydować jego walory istotne z punktu widzenia potrzeb wojska.