joomla templates top joomla templates template joomla

Z nowym logo ruszają w Polskę. Zjednoczona Lewica startuje z kampanią

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Dwie złączone połówki czerwonego serca, bijącego, oczywiście, po lewej stronie - tak wygląda logo Zjednoczonej Lewicy. W sobotę 29 sierpnia uroczyście odsłonięto je na bocznej ścianie kamienicy przy ul. Solec w Warszawie.

"Wyszumiałem się i nasyciłem". Jacek Kurski o nieobecności na listach PiS

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

- Wyszumiałem się z doświadczenia parlamentarnego, nasyciłem się nim - powiedział Jacek Kurski, który nie znalazł się na listach wyborczych PiS. Były europoseł pokreślił, że nadal jest członkiem Zjednoczonej Prawicy.

Liderem listy toruńsko-włocławskiej Prawa i Sprawiedliwości będzie Krzysztof Czabański

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Krzysztof Czabański otwiera listy okręgu toruńskiego Prawa i Sprawiedliwości co jest pewnego rodzaju zaskoczeniem i niekoniecznie dla każdego wyborcy . Dwójką na liście jest Iwona Michałem na mocy porozumienia pomiędzy Polską Razem Jarosława Gowina a Prawem i Sprawiedliwościa.

Marcin Mastalerek : Grzeczność aż do stóp szafotu. Stosuję się do tej zasady

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

- Podchodzę do tego w sposób profesjonalny. Źle świadczy o polityku, jeśli podchodzi w sposób emocjonalny do takich spraw. Ja do najbardziej emocjonalnych osób w polityce nie należę - powiedział Marcin Mastalerek, komentując listy wyborcze Prawa i Sprawiedliwości.

Nowy sondaż wyborczy Zjednoczona Lewica zyskuje .. i to sporo

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Prawo i Sprawiedliwość utrzymuje przewagę nad Platformą Obywatelską. Według najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych, na PiS zagłosowałoby 37 proc. ankietowanych, a na PO 27 proc. Trzecim poparciem cieszy się Zjednoczona Lewica (11 proc.).