joomla templates top joomla templates template joomla

Barbara Nowacka liderką Zjednoczonej Lewicy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Zjednoczona Lewica ma nową liderkę. Na konwencji w Łodzi Barbara Nowacka ogłosiła, że to ona poprowadzi koalicję do wyborów, a nawet po ich zakończeniu. Współprzewodnicząca Twojego Ruchu przedstawiła program wyborczy, który zakłada m. in. likwidację Senatu, podniesienie płacy minimalnej oraz zmiany w podatkach. - Liczę, że wynik w granicach 12-14 procent jest w zasięgu ręki - powiedziała Nowacka.

Zjednoczona Lewica zaprezentował grudziądzkich kandydatów do sejmu

włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Zjednoczona Lewica zaprezentował swoich kandydatów z Grudziądza. Lewica szerokim frontem idzie do wyborów na ogólnopolskich listach, w tym w regionie znaleźli się przedstawiciele SLD, Twojego Ruchu, PPS, UP i Zielonych.

Ewa Kopacz tworzy nowa matematykę. Premier gubi się w objaśnianiu programu Platformy Obywatelskiej

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Legendy i opowieści o programie Platformy Obywatelskiej powinny zostać spisane w zbiorze opowiadań ponieważ każdego dna dowiadujemy się nowych rzeczy z ust czołowych polityków tej formacji próbujących zaprezentować program wyborczy, którego najprawdopodobniej sami nie rozumieją.

Wylosowano numery list wyborczych. "Jedynka" dla komitetu PiS

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Państwowa Komisja Wyborcza rozlosowała numery list wyborczych dla partii, które wystartują w zbliżających się wyborach parlamentarnych. W przypadku ośmiu ugrupowań, które zarejestrowały listy w całym kraju, wyniki losowania wypadły następująco:

"Głosowanie na Łukasza Zbonikowskiego to działanie na szkodę PiS" - czytamy w oświadczeniu

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości wystosowali oświadczenie, w którym informują, że głosowanie na Łukasza Zbonikowskiego będzie działaniem na szkodę Prawa i Sprawiedliwości. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie pojawiły się w prasie informacje, które w niekorzystnym świetle ukazywały byłego już kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

Najnowszy spot PiS "demaskuje" Janusza Lewandowskiego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

PiS rusza z nową serią spotów zatytułowaną "Wszyscy ludzie premier Ewy Kopacz". Kolejne odcinki mają "demaskować" najbliższych współpracowników pani premier. Jako pierwszy na celowniku PiS-owskich spin-doktorów znalazł się były europejski komisarz do spraw budżetu, dziś szef Rady Gospodarczej przy Premierze Janusz Lewandowski.

Zjednoczona Lewica prezentuje swój program.

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Przedstawiciele Zjednoczonej Lewicy podczas konwencji w Warszawie przekonywali, że istnieje alternatywa dla PO i PiS. Lewica na sztandarach ma między innymi - podniesienie płacy minimalnej, likwidację bezpłatnych staży czy ulgi dla pracodawców.

Jarosław Gowin wsparł kandydatkę Polski Razem okręgu toruńskiego Iwonę Michałek

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Jarosław Gowin wsparł  kandydatkę Polski Razem z Torunia startującą do sejmu Iwonę Michałek w wyborczej walce o głosy mieszkańców grodu Kopernika. Kandydatka do sejmu, jednocześnie toruńska radna startuje z drugiej pozycji w okręgu toruńskim  z list Prawa i Sprawiedliwości Zjednoczonej Prawicy.

Dwie panie i pięciu panów z Grudziądza na listach partii KORWiN

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Trzynaście Kobiet i trzynastu mężczyzn znajduje się na listach partii KORWiN. Dwie panie i pięciu panów z Grudziądza, razem siedem osób powalczy o mandat posła w tym dwóch z bardzo wysokich pozycji bo z trzeciego i czwartego miejsca na liście.

Sondaż partyjny: Siedem partii w Sejmie. PiS wciąż z wyraźną przewagą nad PO

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Prawo i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska zaliczyły spadek poparcia według sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24. Na wspólne listy Prawa i Sprawiedliwości, Polski Razem i Solidarnej Polski głosowałoby 33 proc. respondentów. Na drugim miejscu znalazłaby się Platforma Obywatelska, na którą zagłosowałoby 22 proc. ankietowanych. 

Nie możemy wycofać kandydata mówi Mastalarek o pośle Zbonikowskim

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

- Nie możemy wycofać kandydata, ale możemy cofnąć mu rekomendację - tak o pośle Łukaszu Zbonikowskim, szefie kujawsko-pomorskich struktur PiS, mówił Marcin Mastalerek. Poseł Zbonikowski został już zawieszony w prawach członka partii. PiS wycofało też rekomendację dla jego kandydatury w wyborach parlamentarnych. 

Łukasz Zbonikowski rezygnuje z członkostwa w PiS, ale nie ze startu w wyborach do Sejmu

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

W dniu dzisiejszym na oficjalnym profilu internetowym poseł Łukasz Zbonikowski poinformował o rezygnacji z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. Przypomnijmy, że poseł po ukazaniu się prasowych informacji został zawieszony w prawach członka. Jednocześnie zwrócono się do niego z apelem aby zrezygnował z kandydowania, czego jednak nie uczynił informując, że "Takie działanie wcale nie byłoby honorowe, lecz słabe i tchórzowskie, a wręcz byłoby przyznaniem się do winy".

Ewa Kopacz zamieniła Konwencję Wyborczą w Narodowe Czytanie Bajek

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: youtube włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Z pełną odpowiedzialnością można przyjąć, że Ewa Kopacz zamieniła Konwencję Wyborczą w Narodowe Czytanie Bajek bo jak inaczej można nazwać obiecywanie wszystkiego w ty likwidacji składek NFZ i ZUS, obniżkę podatków do 10% w świetle dawnych obietnic 3 x 15 przed wyborami w 2005 roku, po których nie pozostał nawet ślad.