joomla templates top joomla templates template joomla

Najnowszy spot PiS "demaskuje" Janusza Lewandowskiego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

PiS rusza z nową serią spotów zatytułowaną "Wszyscy ludzie premier Ewy Kopacz". Kolejne odcinki mają "demaskować" najbliższych współpracowników pani premier. Jako pierwszy na celowniku PiS-owskich spin-doktorów znalazł się były europejski komisarz do spraw budżetu, dziś szef Rady Gospodarczej przy Premierze Janusz Lewandowski.

Łukasz Zbonikowski rezygnuje z członkostwa w PiS, ale nie ze startu w wyborach do Sejmu

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

W dniu dzisiejszym na oficjalnym profilu internetowym poseł Łukasz Zbonikowski poinformował o rezygnacji z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. Przypomnijmy, że poseł po ukazaniu się prasowych informacji został zawieszony w prawach członka. Jednocześnie zwrócono się do niego z apelem aby zrezygnował z kandydowania, czego jednak nie uczynił informując, że "Takie działanie wcale nie byłoby honorowe, lecz słabe i tchórzowskie, a wręcz byłoby przyznaniem się do winy".

Ewa Kopacz zamieniła Konwencję Wyborczą w Narodowe Czytanie Bajek

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: youtube włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Z pełną odpowiedzialnością można przyjąć, że Ewa Kopacz zamieniła Konwencję Wyborczą w Narodowe Czytanie Bajek bo jak inaczej można nazwać obiecywanie wszystkiego w ty likwidacji składek NFZ i ZUS, obniżkę podatków do 10% w świetle dawnych obietnic 3 x 15 przed wyborami w 2005 roku, po których nie pozostał nawet ślad.

Michał Kamiński o listach wyborczych PO: Szeroki front ludzi kochających polską wolność

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

- Szeroki front ludzi kochających polską wolność, ludzi, którzy chcą nowoczesnej Polski, zakorzenionej w Europie, to jest front, który jednoczy - scharakteryzował listy wyborcze PO sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Michał Kamiński. Według Kamińskiego, były wicepremier i szef MSWiA w rządzie PiS pasuje do grona innych kandydatów PO do Sejmu, bo w latach 70. walczył o polską wolność. 

Prawo i Sprawiedliwość nie poprze Zbigniewa Girzyńskiego wystawi własnego kandydata do Senatu

R.Ż/eGrudziadz.pl; fot: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Start Zbigniewa Girzyńskiego to jedna z bardziej zaskakujących decyzji trwającej kampanii wyborczej. Po opuszczeniu szeregów Prawa i Sprawiedliwości w związku z niejasnościami dotyczącymi rozliczeń poselskich, poseł kategorycznie wypowiadał się o swoim kandydowaniu do senatu zaprzeczając, że istnieje taka możliwość.

Liderem listy toruńsko-włocławskiej Prawa i Sprawiedliwości będzie Krzysztof Czabański

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Krzysztof Czabański otwiera listy okręgu toruńskiego Prawa i Sprawiedliwości co jest pewnego rodzaju zaskoczeniem i niekoniecznie dla każdego wyborcy . Dwójką na liście jest Iwona Michałem na mocy porozumienia pomiędzy Polską Razem Jarosława Gowina a Prawem i Sprawiedliwościa.

Zjednoczona Lewica prezentuje swój program.

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Przedstawiciele Zjednoczonej Lewicy podczas konwencji w Warszawie przekonywali, że istnieje alternatywa dla PO i PiS. Lewica na sztandarach ma między innymi - podniesienie płacy minimalnej, likwidację bezpłatnych staży czy ulgi dla pracodawców.

Jan Bury ma być "jedynką" na liście PSL na Podkarpaciu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Przewodniczący klubu parlamentarnego PSL Jan Bury ma otworzyć listę ludowców w najbliższych wyborach do Sejmu w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim - poinformował poseł PSL Mieczysław Kasprzak. - Rekomendacja była wcześniej, ale nic nie jest jeszcze przesądzone - mówi rzecznik klubu parlamentarnego PSL.

Ludwik Dorn: Mój akces na listy PO był zaskoczeniem również dla mnie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Ludwik Dorn przyznał, że obecność na listach PO jest zaskoczeniem również dla niego. - Różnego rodzaju sondaże wcześniej zakończyły się niepomyślnie. Ja stawiałem warunki polityczne, dotyczące nie tylko miejsca na listach. 

Michał Mazowiecki na konwencji PO: PiS może tylko zniszczyć ten kraj. Bądźmy razem, wtedy zwyciężymy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

- Każda inna, a w szczególności jedna partia, o której wszyscy wiemy doskonale, może tylko zniszczyć ten kraj - mówił kandydat PO do Sejmu Michał Mazowiecki o Prawie i Sprawiedliwości na konwencji partii rządzącej. - Wszystkie ręce na pokład, bądźmy razem i wtedy zwyciężymy - zaapelował Mazowiecki.

Ludwik Dorn i Grzegorz Napieralski wystartują w wyborach z list Platformy Obywatelskiej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Ludwik Dorn i Grzegorz Napieralski wystartują w nadchodzących wyborach parlamentarnych z list Platformy Obywatelskiej. Dorn ma się starać o mandat posła, a Napieralski - senatora. W środę ostateczny kształt list PO zatwierdziła Rada Krajowa partii. Ewa Kopacz poinformowała, że do PO dołączy także Michał Mazowiecki, najmłodszy syn Tadeusza Mazowieckiego. 

Beata Szydło od dzisiaj spogląda na mieszkańców miasta na Rynku w Grudziądzu

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Mocnym akcentem rozpoczęło w Grudziądzu kampanię wyborczą Prawo i Sprawiedliwość. Na jednej z grudziądzkich kamienic na grudziądzkim Rynku zawisł baner wyborczy z podobizną liderki Zjednoczonej Prawicy, kandydatki PiS na premiera Beatą Szydło.

Z nowym logo ruszają w Polskę. Zjednoczona Lewica startuje z kampanią

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Dwie złączone połówki czerwonego serca, bijącego, oczywiście, po lewej stronie - tak wygląda logo Zjednoczonej Lewicy. W sobotę 29 sierpnia uroczyście odsłonięto je na bocznej ścianie kamienicy przy ul. Solec w Warszawie.

"Wyszumiałem się i nasyciłem". Jacek Kurski o nieobecności na listach PiS

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

- Wyszumiałem się z doświadczenia parlamentarnego, nasyciłem się nim - powiedział Jacek Kurski, który nie znalazł się na listach wyborczych PiS. Były europoseł pokreślił, że nadal jest członkiem Zjednoczonej Prawicy.