joomla templates top joomla templates template joomla

Ewa Kopacz do Beaty Szydło: Dlaczego ściągnęliście projekt konstytucji ze strony internetowej? Wstydzicie się?

TVP/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

W pierwszej części programu: "Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce" premier rządu koalicyjnego PO-PSL i kandydatka PiS na premiera odpowiadały na pytania: Jak sfinansować wyborcze obietnice partii? Jaką mają ofertę dla wyjeżdżających za pracą na Zachód? ? Jak efektywnie wydawać pieniądze z budżetu?

"Bitwa w kisielu". "Spotkanie schizofreniczne". Kontrkandydaci o rozmowie Kopacz-Szydło

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Warszawa. Lublin. Toruń. - Źle się dzieje, iż stwarza się dzisiaj wrażenie, że główny dylemat Polski dotyczy konfliktu między Platformą i PiS-em - powiedział kandydat Nowoczesnej na premiera Ryszard Petru. Jak zauważył, obie te partie mają bardzo podobny program gospodarczy. 

"Jedyna kandydatka do senatu" Maria Mazurkiewicz musi usunąć plakaty wyborcze

włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Zdaniem sądu na plakatach kandydatki Prawa i Sprawiedliwości do Senatu Marii Mazurkiewicz znajduje się nieprawdziwe hasło. Mowa o słowach "Jedyna Kandydatka do Senat", które zdaniem sądu wprowadzają w błąd i są nieprawdziwe ponieważ sugerują, że tylko ona ubiega się o miejsce w izbie wyższej parlamentu. 

Jedynka PiSu Krzysztof Czabański "ukradkiem" odwiedziła Grudziądz. Spotkał się podobno z przedsiębiorcami

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Numer jeden listy Prawa i Sprawiedliwości okręgu toruńskiego do sejmu Krzysztof Ccabański ukradkiem odwiedził Grudziądz. W trakcie zorganizowanego spotkania złożył kwiaty pod "Pomnikiem Solidarności" w miejscu, w którym znajduje się również popiersie św. pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, odsłonięte uroczyście w kwietniu tego roku.

Barbara Nowacka liderką Zjednoczonej Lewicy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Zjednoczona Lewica ma nową liderkę. Na konwencji w Łodzi Barbara Nowacka ogłosiła, że to ona poprowadzi koalicję do wyborów, a nawet po ich zakończeniu. Współprzewodnicząca Twojego Ruchu przedstawiła program wyborczy, który zakłada m. in. likwidację Senatu, podniesienie płacy minimalnej oraz zmiany w podatkach. - Liczę, że wynik w granicach 12-14 procent jest w zasięgu ręki - powiedziała Nowacka.

Kara śmierci dla pedofila - tak uważają kandydaci do sejmu partii KORWiN z Grudziądza

Tomasz Nowak/eSerwis.info; video: Łukasz Szalkowski włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Na zwołanej konferencji kandydaci do sejmu Damian Baranowski i Marcin Łasiński partii KORWiN z Grudziądza poinformowali o przyjeździe Janusza Krowina-Mikke do Grudziądza. Lider ugrupowania KORWiN Janusz Korowin-Mikke do Grudziądza zawita w czwartek 15 października, a spotkanie odbędzie się w budynku NOTu o godz. 16.45.

Reforma podatkowa PO to fantazje, mógł też się trafić lepszy dyrektor szpitala - zdaniem Marzenny Drab

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Marzenna Drab, kandydatka do sejmu z pozycji szóstej na listach Prawa i Sprawiedliwości oficjalnie zaprezentowała się jako kandydatka do Sejmu. Programy dotyczące rodziny, wsparcia finansowego dla rodzin na dzieci, postawienia na ilość przedszkoli i żłobków, powrotu do poprzedniego wieku emerytalnego, uszczelnienia systemu podatkowego, likwidacji umów śmieciowych, 12 zł za godzinę, a więc wszystkie najważniejsze postulaty programowe Prawa i Sprawiedliwości to również najważniejsze punkty programowe kandydatki na posła z Grudziądza.

Pierwszy sondaż, gdzie Platforma Obywatelska uzyskuje poniżej 20 proc. poparcia

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: TVN/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Trudno nazywać tego typu sytuację katastrofalną dla Platformy Obywatelskiej, to już armagedon, jeżeli brać pod uwagę wynik ostatniego sondażu gdzie PO schodzi poniżej próg 20 proc. poparcia. W nowym sondażu MillwardBrown PiS zyskuje 3 pkt. procentowa i dochodzi do 35 proc. poparcia, natomiast Platforma Obywatelska notuje spadek o 3 pkt. procentowe i pierwszy raz w historii obecnej kampanii wyborczej uzyskuje mniej niż 20 proc. pkt. procentowych. 

"Lewicowy autobus" z Barbarą Nowacką ruszył w podróż po Polsce

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka wyruszyła w podróż po Polsce "lewicowym autobusem". Poznań jest pierwszym miastem, jakie Nowacka odwiedzi w związku z kolejnym etapem kampanii wyborczej. - Nie będzie pustego PR-u i rozdawania jabłuszek, a bylibyśmy śmieszni latając samolotem - stwierdziła nawiązując do organizacji wyjazdowych posiedzeń rządu premier Ewy Kopacz.

Zjednoczona Lewica zaprezentował grudziądzkich kandydatów do sejmu

włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Zjednoczona Lewica zaprezentował swoich kandydatów z Grudziądza. Lewica szerokim frontem idzie do wyborów na ogólnopolskich listach, w tym w regionie znaleźli się przedstawiciele SLD, Twojego Ruchu, PPS, UP i Zielonych.

Ewa Kopacz tworzy nowa matematykę. Premier gubi się w objaśnianiu programu Platformy Obywatelskiej

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wybory parlamentarne 2015

Legendy i opowieści o programie Platformy Obywatelskiej powinny zostać spisane w zbiorze opowiadań ponieważ każdego dna dowiadujemy się nowych rzeczy z ust czołowych polityków tej formacji próbujących zaprezentować program wyborczy, którego najprawdopodobniej sami nie rozumieją.