joomla templates top joomla templates template joomla

Bronisław Komorowski jak Jezus odpuścił dzisiaj winy protestującym

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: E.B/Stolica24.eu włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Swojego czasu prezydencki minister Marek Siwiec naśladował Jana Pawła II całując ziemię kaliską w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej Aleksandra Kwaśniewskiego w 2000 roku. "Odpuśćcie im winy bo nie wiedzą co czynią" - takimi słowami odezwał się na wiecu wyborczym prezydent Bronisław Komorowski do osób, które uczestniczyły w anty wiecu poparcia jego kandydatury na prezydenta.

Komorowski i Duda tracą na poparciu - Nowy sondaż

Agnieszka Gwarek/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Kraj wybory

Według najnowszego sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN (30.03.2015r.) gdyby wybory odbyły się w najbliższym czasie Bronisław Komorowski zdobyłby 42 proc. głosów a to oznacza spadek o 4 punkty proc. w porównaniu z poprzednim badaniem(16.03.2015r.). Główny rywal Andrzej Duda traci 5 punktów procentowych. 

Frekwencja w wyborach w południe 14,61 procent

R.Ż/eSerwis.info; info: PKW włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Frekwencja w wyborach na Prezydenta RP w południe wynosiła 14,61 procent. Najwyższa była w gminie Godziszów w województwie lubelskim - 29,89 procent, a najniższa w Dąbiu w województwie lubuskim - 6,18 procent.

Jak zdobyć pół miliona lajków na facebook. KORWiN znalazł na to sposób!

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: internet; fot: R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wybory prezydenckie 2015

Były już różne afery z facebookiem w tle. Swojego czasu Platforma Obywatelska szczyciła się tym, że główni użytkownicy jej facebooka mieszkają w Turcji, a dokładniej w Stambule.