joomla templates top joomla templates template joomla

Robert Lewandowski zadedykował swoją bramkę chorym dzieciom. "To świadczy o jego klasie i wielkości"

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj wiadomości

 
Robert Lewandowski spotkał się na internetowych łączach z dziećmi ze Stowarzyszenia CukierAsy Poznań, czyli młodymi cukrzykami, trenującymi piłkę nożną.
 
Następnie zgodnie z obietnicą zadedykował im bramkę zdobytą w niedzielnym (17.05) meczu Bayernu Monachium z Unionem Berlin. Kapitan reprezentacji Polski pokazał do kamery literę „C”. Gest był pozdrowieniem dla dzieci ze Stowarzyszenia CukierAsy Poznań.
 

- Jeden z chłopców zapytał czy mógłby zadedykować dla nich bramkę. Padła propozycja, żeby po bramce Robert pokazał literę C. Tak też uczynił po strzelonym golu. Bardzo dziękuję Robertowi. To świadczy o jego klasie i wielkości. Mam nadzieję, że przełoży się to na jeszcze większą rozpoznawalność tej niefajnej choroby. Trzeba jednak pokazywać, że z tą chorobą można żyć. Dzieciaki mogą normalnie funkcjonować i uprawiać sport - powiedział Bartosz Bosacki.

- Oglądałem mecz Roberta. Zastanawiałem się czy będzie pamiętał. Pamiętał i to naprawdę pokazuje jakim jest człowiekiem - stwierdził były reprezentant Polski.