joomla templates top joomla templates template joomla

„Kazik stał się ofiarą, a piosenki znikąd trafiały na pierwsze miejsce”. Zarząd Polskiego Radia zapowiada audyt Listy Przebojów

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraj wiadomości

 
Po zamieszaniu z utworem Kazika na kultowej dla wielu liście przebojów Programu Trzeciego, z Polskiego Radia odchodzą kolejni dziennikarze, a coraz więcej artystow bojkotuje antenę.
 
Podczas konferencji prezes Polskiego Radia podkreśliła, że z danych zabezpieczonych przez system informatyczny wynika, że piosenka Kazika nie wygrała ostatniego notowania Listy Przebojów. Z kolei zastępca redaktora naczelnego Programu Trzeciego zapowiedział audyt listy.
 
 
- Przeprowadzimy audyt LP3 na przestrzeni ostatnich lat. Bo to nie pierwsza sytuacja na liście przebojów, że piosenki trafiały znikąd na pierwsze miejsce – stwierdził zastępca redaktora naczelnego Mirosław Rogalski.
 
- Mamy pierwsze dane zabezpieczone przez nasz system informatyczny i możemy państwu pokazać, że piosenka Kazika nie wygrała notowania. Wydaje się, że Kazik stał się ofiarą. Nie wiemy, czy w tym uczestniczył. Czy wiedział czy nie – stwierdziła prezes zarządu Polskiego Radia, Agnieszka Kamińska.