joomla templates top joomla templates template joomla

Prawo i Sprawiedliwość powoła komisję ds. pedofilii. "Ani Oscar, ani purpura, ani Nobel nie uchroni przed karą za tego typu przestępstwa" - mówił Jarosłąw Kaczyński

info: PiS.org.pl; video: facebook włącz . Opublikowano w Wybory europejskie 2019

- Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe poprzeć komisję, która będzie badać sprawę pedofilii, nie tylko w kościele, ale we wszystkich środowiskach. Wszędzie trzeba tę sprawę wyjaśnić. Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza, że ani purpura, ani Oscar, ani Nobel, ani żadna sława nikogo nie uchroni przed karą za tego typu przestępstwa - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi.
 
 
Dodał, że „w tych wyborach możemy zrobić pierwszy krok, aby obronić się przed różnymi zagrożeniami”.
 
- Musimy obronić polską złotówkę, polskie dzieci i rodziny, nasze programy społeczne, dzięki którym Polakom żyje się lepiej. Chcemy ocalić polskość, nasze wartości, tradycję, historię i jesteśmy w stanie to zrobić - wyliczał.
 
 
Apelował, aby poprzeć listę nr 4, zachęcać do udziału w wyborach.
 
Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, iż każdy głos ma znaczenie, bo gdyby nie te głosy, nie byłoby dziś programu Rodzina 500+, walki z przestępcami i innych osiągnięć Prawa i Sprawiedliwości.
 
 
 
- Nasi przeciwnicy mogą cofnąć wszystko to, czego dokonaliśmy, a aby to się nie stało, PiS musi zwyciężyć, musimy kontynuować naszą politykę - mówił.
 
Przypomniał, że Prawo i Sprawiedliwość jest dobrym gospodarzem polskiej ziemi.
 
- Za tydzień w wyborach możemy wybrać kandydatów, którzy będą pilnowali polskich interesów, będą prowadzili politykę, dzięki której Polska będzie silniejsza - oznajmił.